Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Канада: Тури в Канаду. Відпочинок в Канаді. Туризм, ціни.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Канаду - пишіть нам вже зараз

    Ваш відпочинок в Канаді буде незрівнянним, якщо ви вирішите відвідати північно-західну частину Онтаріо з її великою кількістю красивих озер і пишних лісів. Надзвичайно розвинений в Канаді туризм, що охоплює всю країну. Тури в Канаду – це незабутній відпочинок душі і тіла.

Путівки в Канаду Курорти Канади Готелі в Канаді
Канада тури Канада туризм відпочинок в Канаді

Фотогалерея Канади

    Тури в Канаду - це відпочинок в  одній з найбільших по території країн світу, а також це одна з найрозвиненіших, стабільніших і безпечніших країн планети. Поїздка до Канади не може обійтися без відвідин двох головних міст Квебека – Монреаля (Monreal) і Квебек-сіті (Quebec City). Кращі тури до Канади від турагенств і туроператорів України. Подорожі і відпочинок у Канаді.

 

 Відео Канади

 

Продаємо тури в Канаду по всій Україні

 

замовити турЗавжди в наявності є набагато більше турів. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури в Канаду, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок у Канаді.

 


Гарячі путівки і тури в Канаду  всі варіанти тут

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

   Завдяки величезним територіям і дивовижному клімату, відпочинок в Канаді завжди приваблював туристів з усього світу. Тури в Канаду - це подорож безкрайніми просторами другою за величиною країни в світі (Канаду перевершує за розмірами тільки Росія). Відпочинок в Канаді привабливий вже кілька років поспіль, відповідно до щорічної статистики ООН, Канада визнається одним з кращих місць в світі для відпочинку та проживання за сукупністю найважливіших критеріїв (екологія, загальний рівень життя, освіта, культура і мистецтво, рівень злочинності і т.д). Тури в Канаду - це чудовий відпочинок в унікальній країні, яка увібрала в себе все різноманіття сучасного світу. На відпочинок в Канаді привертають величезні простори і різноманітні ландшафти, люди різної культури та віросповідання, химерні історичні реалії і суперсучасні технології - придбавши тури в Канаду, все це можна бачити і відчувати на канадській землі. Надзвичайно розвинений в Канаді туризм, що охоплює всю країну. Щоб розвивати численні тури, Канада виділяє значні кошти для збереження природних багатств і реставрації історичних пам'яток.

тури в Канаду Київ

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81