Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Ізраїль: Тури в Ізраїль. Відпочинок в Ізраїлі. Туризм, ціни.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Ізраїль - пишіть нам вже зараз

   Тури в Ізраїль - це можливість ефективно використати ваш вільний час і отримати максимум задоволення від розвиненої інфраструктури розваг. Путівки до Ізраїлю - розміщення як на середземноморських курортах – Нетанія, так і на курортах Червоного і Мертвого морів – Ейлат і Ен Бокек. Відпочинок в Ізраїлі – це подорож в історію. Тури - відпочинок на неперевершених курортах, паломництво до Святих місць трьох Великих Релігій. Якщо вас цікавить віза - цю інформацію ви зможете прочитати на нашому сайті або уточнити у консультанта.

готелі Ізраїля перша лінія

  Лікування в Ізраїлі – це унікальні клініки Мертвого моря і гірського Арада, що займаються захворюваннями органів дихання, хворобами опорно-рухового апарату і шкіри, а також багато інших захворювань. Тури стануть самою незабутньою сторінкою у вашому житті. Екскурсії по Ізраїлю найкраще починати з Тель-Авіва – це галасливе сучасне місто з шикарними торговими центрами, магазинами і ресторанами. У нас широкий вибір гарячих турів і путівок до Ізраїлю.

 

 тури все включено Ізраїль

 

Продаємо тури в Ізраїль по всій Україні

 

Точно можна стверджувати, що Ізраїль є єдиною країною, де є така кількість пам'яток, таємниць, священних місць, куди прагнуть потрапити мільйони людей нашої планети. Відпочинок тут не тільки поверне сили і енергію організму, втомленому від трудових буднів, він поверне колишню красу, надію, віру в краще, спокій в душу, порадує очі. Тому тури в Ізраїль затребувані круглий рік, а напередодні важливих релігійних свят потік паломників збільшується в кілька разів.

в Єрусалимі розташувалися священні об'єкти трьох світових релігій - християнства, ісламу та іудаїзму. Стародавнє місто, здається, зійшов з біблійних сторінок і залишається поза часом. Ні турів, які б не включали візит в нього! Багато людей поєднують відпочинок в Ізраїлі з паломництвом, лікуванням у найкращих клініках світу, оглядом визначних пам'яток. Молодь віддає перевагу відпочити на пляжі, погуляти на дискотеках, відвідати жваві нічні клуби. У країні можна вигідно купити різні товари, тому шопінг-тури також дуже популярні.

Якщо збираєтеся в Святу землю на море, то варто заздалегідь визначитися на яке саме, адже для відпочинку можна вибрати відразу три моря - Червоне, Середземне і Мертве. На узбережжі першого знаходиться Ейлат, оточений горами і пустелею, він являє собою рай для дайверів. Насолодитися недорогим, але комфортним відпочинком можна на середземноморських курортах - Герцлія, Тель-Авів, Нетанія. Багато хто приїжджає до Ізраїлю заради оздоровлення на Мертвому морі, унікальному водоймі з підвищеною солоністю.

Ізраїль - дивовижне місце, яке гідно, щоб його побачили хоч раз в житті.


Гарячі путівки і тури в Ізраїль  всі варіанти тут

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

   Ізраїль це воістину унікальна країна, і тому тури туди дуже популярні в туристів. Тури дуже різноманітні й багаті на різні екскурсійні програми. Також користуються стабільною популярністю в країнах СНД і лікувальні тури, навіть, незважаючи на високі ціни. Тури до Ізраїлю - це подорож у країну найдавнішої культури, високих сучасних технологій і дивовижних пейзажів - які зроблять ваш відпочинок в Ізраїлі незабутнім. Будьте впевнені, що тури залишать незабутні враження на все життя. Відпочинок в Ізраїлі для багатьох туристів стають метою життя і, якщо Вам дається така можливість, неодмінно приїжджайте сюди, в цю воістину прекрасну країну. Тури в Ізраїль це захоплюючі екскурсії, лікувальний і оздоровчий туризм, паломництво, і просто гарний відпочинок на узбережжі Червоного Моря в Ейлаті і у Мертвого Моря.

тури в Ізраїль Київ

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81