Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

відпочинок в Італія ціни зі Львова

Автобусні тури в Італію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 На відпочинок до Італії зі Львова найчастіше їздять до Венеції, Флоренції чи Рим. Мілан - це аж ніяк не туристичний центр, він не строкатий, не надто жаркий, у ньому не збереглися значні пам'ятки часів Римської Імперії, в ньому не протягнуті мотузки з білизною над вуличками і нікому в голову не прийде опускати кошик з балкона, щоб крамар поклав туди продукти , як це відбувається в Неаполі. Якщо Неаполь називають самим італійським містом Італії, то Мілан - навпаки, самим неіталійським (якщо вам потрібен відпочинок саме в Італії, навряд чи Мілан вас задовольнить).

Мілан завжди хотів незалежності і завжди переходив з рук в руки - кельтів, французів, австрійців. Це бізнес-серце Італії. Центр капіталу, промисловості, ЗМІ і, звичайно, моди. Міланці носять ділові костюми, п'ють багато кави і є найбільш пунктуальними італійцями з усіх. Тут найвищі ціни на нерухомість і найвищі зарплати (Мілан - дороге місце для відпочинку в Італії, навіть якщо виліт у вас зі Львова або з іншого міста). Трафік настільки жвавий, що респектабельні авто поступилися місцем велосипедам і мопедам.
Тут, звичайно, є, на що помилуватися. Парадні фасади будинків, площа Леонардо, квартал міланських каналів, придуманий ним же, титаном Відродження; гігантський і єдиний у світі мармуровий собор - Туомо, зрозуміло, найвідоміший оперний театр в світі - Ла Скала. Його, до речі, знайти не так і просто: зовні, та і внутрішньо, цей відомий театр не такий вже й примітний, як те, що його наповнює - божественна музика. Ла Скала стоїть на місці церкви Санта Марія де ла Скала, від храму же опера і отримала свою назву. Завдяки їй Мілану вдається отримати звання столиці, причому столиці світу: до відкриття сезону в грудні сюди звідусіль з'їжджається політичний і богемний бомонд. Ціна заходу - 2000 євро.
Однак не тільки Ла Скала приваблює в Мілан. Звичайно, мода.
Сюди приїжджають під час сезонних розпродажів на шоп-тури - у січні та липні. Приїжджають і прямо направляються на Монте Наполеоні; модний квартал починається з цієї вулиці. Тут розташовуються бутикиВерсачі, Прада, Дольче і Габбана, Армані, Гуччі, влаштовуються покази мод і презентуються нові колекції. Модно одягнені в Мілані навіть бродяги: дух стилю і доброго смаку витає в самому міланському повітрі. Якщо ви стежите за модою, відпочинок в Італії в 2019 році можна провести в Мілані.
У Мілані винайшли аперитив - як настоянку і як поняття перерви між роботою і походом додому ввечері. Цей свій винахід міланці люблять і цінують - приїжджаючи на відпочинок зі Львова в Італію, ви теж можете вшанувати цю міланську традицію.
Дізнатися, скільки коштує відпочинок в Італії, забронювати авіаквитки, отримати інформацію про сімейний відпочинок ви можете у нас на сайті.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81