Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

турагентство Львів Італія

Автобусні тури в Італію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Італія - це така країна, дивлячись на карту якої можна закривати очі і ось так, наосліп, вибирати місто, куди відправитися. І, будьте впевнені, ви не промахнетеся: Турин, Мілан, Верона, Генуя і Венеція на півночі, а потім, вздовж по чобітки в південному напрямку, - Ліворно, Рим, Неаполь, зрештою, Палермо ... Припустимо, ваш палець догодив на центральну частину, ви відкриваєте очі і бачите «Тоскана». І хвиля немислимою радості просто зобов'язана захлеснути вашу душу: ви їдете до Флоренції, адміністративний центр Тосканській провінції, з чим вас, власне, щиро повинні привітати в будь-якійтурфірмі Львова.

Якщо ви - шанувальник і цінитель мистецтва, Флоренція - це, що потрібно. Статуї Давида, Персея з головою Медузи Горгони, Геркулеса, Нептуна (фонтан, звичайно ж), композиція «Викрадення сабінянок» на Пласа де ла Сеньйорита і художники, все це малюють. Готичний Палаццо Веккіо, і звичайно, символ Флоренції - собор Санта-Марія-дель-Фіоре, виконаний у білому, зеленому і рожевому мармурі, із знаменитими «брамою раю» на баптистерії.
Флоренцію називають «колискою Відродження», а з її назвою пов'язані імена Мікеланджело (його Давид розташовується саме у Флоренції: оригінал - в музеї, копія - на площі), АмерігоВеспуччі, Медічі, Петрарки, Рафаеля, Джотто, ДжованніБокаччо, Макіавелі, Данте і Беатріче ... Зустріли незнайоме ім'я? У Флоренції неодмінно розтлумачать, що до чого, як і в туристичних фірмах Львова. Про Італію, можливо, розкажуть історію, як абсолютно юний дев'ятирічний Данте зустрів на флорентійській вулиці Беатріче, як вона проникла в його душу, і все, що було написано ним - сонети, трактати, «Божественна комедія», - так чи інакше пов'язане з ім'ям цієї дівчини. До речі, вони жодного разу навіть не говорили: Беатріче раптово померла в 24 роки і похована у Флоренції, недалеко від будинку, де жив Данте Аліг'єрі.
Історія цих відносин демонструє всю суворість флорентійських вдач. Тосканців називають «італійськими англійцями»: вони стримані в одязі, мають свої секрети і ретельно їх приховують за милими посмішками. Злегка зарозумілі, рішучі і тверді духом.
Флоренція стоїть на річці Арно. Два береги з'єднує міст ПонтеВеккьо, унікальний своїми «мешканцями»: ще в Середні століття його заселили торговці, влаштувавши там свої лавочки. На «Крамничному» мості і сьогодні продають найвишуканіші ювелірні вироби, перетворюючи міст в ювелірну галерею.
Флоренція - дивовижне місто. Її ринок перетворився на храм архангела Михаїла, вежі - в палаццо, в'язниця - в готель. Флоренція - це батьківщина хмарочосів: 75-метрові висотки з'явилися там ще в XVI столітті. І, що не менш цікаво, її старовина збережена так, що в ній зручно жити.
Купуйте авіаквитки у туроператорів Львів - Італія, цікавтеся цінами в турагентствах і турфірмах, і нехай Флоренція підкориться вам!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81