Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

літаком зі Львова в Італію

Автобусні тури в Італію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Коли ви будете добиратися зі Львова до Італії, можливо, вже в літаку дізнаєтеся, що Італію називають країною без єдиної нації: житель італійської Флоренції в першу чергу вважає себе флорентійцем, потім - Тосканці (Тоскана - адміністративний округ з центром у Флоренції) і лише потім - італійцем. Якщо ти з Мілана - Міланець, а якщо з Неаполя - неаполітанець. І кожен вважає саме свій регіон найбільш італійським. Особливо яскраво це протистояння між шумним півднем і врівноваженою північчю, між Неаполем і Міланом.

Якщо говорити про італійців в їх класичному прояві, самі італійці живуть саме в Неаполі. Галасливі, жестикулюють, усміхнені і строкаті, вони наповнюють вулиці рідного міста, яке ще в Середньовіччі скаржилося на ціни і брак житлової площі і будувалося вгору, йшло в додаткові поверхи та надбудови. Втім, в 2019 ця тенденція, мабуть, збережеться.
Неаполь - це батьківщина піци і, подейкують, пасти. Коли будете здійснювати переліт Львів - Італія, почитайте путівник: Неаполь - це найнебезпечніше і наповнене злочинцями місто в Італії: практично третина населення має кримінальне минуле. Це місто, де вулиці перетворюються в проходи між будинками, змінюються тупиками, сходами і утворюють таку плутанину, де розбереться тільки абориген, який успадкував Неаполь з кров'ю предків. На повному серйозі, не ходіть по Неаполю поодинці і вже тим більше, в сторону іспанського кварталу, відомого крадіжками і грабежами, породжуваними невикоріненою з XVI сторіччя бідністю. Неаполь відомий сміттєвою кризою і мережею камори, яка є тією самою мафією, змушує зберігати мовчання і мстити за пролиту кров. Неаполь - це місто, де першорядну важливість грають людські відносини, де координація окремих структур ґрунтується на принципі поваги людської гідності.
Неаполь з'явився в ІV столітті до н.е. стараннями греків. За неофіційною версією, неаполітанці проспали той час, коли Господь роздавав землі народам, і, коли вони, нарешті, прийшли до Бога, він віддав їм шматочок раю. Інші італійці вносять корективи в цю легенду: мовляв, все там райське, окрім самих неаполітанців.
Неаполь піддавався безлічі природніх загроз: землетруси, чума, виверження Везувію - проте вистояв і продовжує радувати око мільйонів туристів, які щороку відвідують його, здійснюючи авіапереліт до Італії зі Львова і не тільки. Неаполь радує новорічними знижками, морем, фортецями, колонадами, монастирями з майорікою, площами, театрами, палацами, колонами - і все це супроводжується лунаючою звідусіль музикою. Здається, навіть вдома в цьому місті співають. Коли прилетите літаком зі Львова в Італію, прислухайтеся до них!
Неаполь не схожий на європейське місто. У ньому немає порядку. Він метушливий і норовливий. І він чекає вас, щоб показати Везувій, продати вам сувенір з його вулканічної породи, провести вас в секретний кабінет з фаллічною символікою Помпеї (якщо вам вже є 18), покатати на велосипеді або в кибитці рикші по своїй набережній над Неаполітанською затокою. Для цього вже зараз бронюйте дати для вильоту зі Львова в Італію, купуйте путівки і їдьте в Неаполь!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81