Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

гарячі тури в Італію зі Львова

Автобусні тури в Італію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Всі дороги ведуть в Рим, пам'ятаєте? Вас теж стало вабити вічне місто? Поїздка до Італії зі Львова, щоб побачити Рим, сьогодні здійсненна досить просто. Можете чекати гарячих путівок, щоб купити тур зі знижкою і побачити чи не найдавніше місто в світі вже в 2019 році.

Що таке «Рим»? Це, насамперед, Колізей, собор святого Петра, Тібр.
Колізей, кажуть досвідчені мандрівники, - це наче немислима старовина спустилася з неба і розмістилася серед сучасності. Дивовижне поєднання краси і величі очікує вас при огляді та першому погляді на Колізей, якщо ви подбаєте про путівки в Італію зі Львова.
Навпроти Колізею ви побачите пагорб, де знаходилися цезарі, Палатин. Відчуйте велич часів, постійте кілька хвилин, затамувавши подих і прислухаючись до латині, яку хоч і вважають мертвою мовою, але вона продовжує жити, будучи присутньою в самому повітрі або, можливо, в іншому, паралельному вимірі, яке проникає в наш світ саме в такі моменти , коли ви, скажімо, стоїте і дивитеся на Палатин.
Наявність вічної ріки - це, напевно, обов'язкова умова існування вічного міста. Повинно ж щось поглинати всі ті історії, слова, думки, які завантажують римський повітря! І Тибр виносить у своїх водах усілякі римські надмірності. Над Тибром підносяться мости, саме підносяться - вони дивно високі. Могутність води, з'єднаної з архітектурою ви можете спостерігати і в красі фонтану Треві, найбільшого і улюбленого туристами рукотворного джерела Риму.
Ще одна пам'ятка старовини - Пантеон, храм всіх богів. Крізь отвір в даху падає дощ, а ви стоїте і відчуваєте на собі історію місця, яка почалася у другому столітті.
Рим - це немислима концентрація історії на метр квадратний. Місто з тисячею церков, українська, до речі, теж є - мозаїчна і відреставрована. Найвідоміший храм Риму - це, звичайно, собор святого Петра. Увійти туди складніше, ніж з авіаквитками на борт літака. Необхідно вистояти чергу, а потім вас чекає багаторівнева система безпеки - металошукачі, охоронні пульти. Але це випробування на міцність того варте, повірте. Один крок відокремлює від Ватикану, і, якщо ви готові його зробити, путівки зі Львова до Італії були придбані не дарма: статуї апостолів, Христа, Іоанна Хрестителя, що вінчають собор, вразять вас своєю могутністю.
Якщо ваша путівка до Італії на двох, неодмінно скористайтеся нагодою побачити вічне місто, щоб ваші почуття теж придбали відтінок вічності.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81