Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

ціни на тури Львів Італія

Автобусні тури в Італію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 От якби кому-небудь заманулося зіграти в асоціації до слова «Венеція», нескладно припустити варіанти відповідей: вода, гондола, карнавальні маски, вузькі вулички ... А після бесіди з везунчиками, що побували у Венеції (потрапили в тур в Італію зі Львова, наприклад ), нескладно додати до цього ряду ще силу-силенну гарних слів. Отже, що говорять і пам'ятають мандрівники, повернувшись з Венеції, крім води і гондол.

Там ніхто не їздить на машині (і не дивно: мости, стежки, ті ж вузесенькі вулиці ...). До речі, не дивуйтеся, коли на цих вуличках побачите італійських бабусь з нашими кравчучками, цокотячими колесами за італійськими камінцях. Це - обов'язковий аксесуар для походу в магазин. А якщо вам пощастить купити гарячий тур до Італії зі Львова в лютому, вважайте, зловили удачу за хвіст, бо Венеція зустріне вас карнавальними юрбами.
Обов'язково у Венеції:
- Погодуйте Голубино-чаєчний натовп на площі Сан-Марко;
- Погуляйте поміж кольорових будиночків, виміряйте кут нахилу церкви на острівці Бурано і привезіть скляний сувенір з острова Мурано (можете скласти про них двох вірш);
- Катайтеся на вапоретто - річковому трамвайчику;
- Не забудьте взяти в тур зі Львова в Італію томик Бродського і почитати його вірші на могилі поета у Венеції. В крайньому випадку, почитайте рядки поета, написані по набережній Інкурабіле.
З кожним роком корінне населення Венеції зменшується, будинки просідають, ціни на катання в гондолах все вище. Щоденно (!) Венецію відвідує п'ятдесят тисяч туристів (найчастіше в рамках туру в Італію на вихідні). Не спокушайтеся на кафешки поблизу Сан-Марко, вирушайте подалі від туристичних стежок, щоб морський коктейль у фритюрі був дійсно свіжим.
До речі, не бійтеся відходити далі від центру: Венеція - це місто, яке перемогло злочинність, проституцію і нелегальних мігрантів. Вона занадто дорога і занадто відрізана від світу, щоб там можна було сховатися. Ховатися, знову ж, не на чому - ні авіаквитків, ні прокату авто на венеціанських островах не знайти. Ось де потрібно бути обережним, так це на площі Сан-Марко: кишенькові злодії люблять туристів-роззяв.
Шукайте тільки у Венеції: гламурні рожеві човни, майстерні з ремонту гондол. Не забудьте взяти парасольку, прислухайтеся до пісень гондольєрів, розглядайте містки через Гранд-канал, пийте італійське вино і неодмінно закохайтесь в кого-небудь, щоб тур до Італії зі Львова вже в 2019 році не пройшов для вас даремно.
Венеціанці кажуть, що їхнє місто підлаштовується під настрій кожної людини: якщо вам сумно, вона буде сумувати з вами, але, якщо вам добре, і їй буде добре. «У Венеції вам не потрібна маска. Вона сама стане маскою для вас », - запевняють вони.
Перевірте слова венеціанців, шукайте інформацію про ціни на тури в Італію зі Львова 2019, купуйте тури зі знижкою і подорожуйте до Венеції!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81