Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


знижки на бронювання Хорватія зі Львова

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Навіть, якщо Ви завжди позиціонували себе як особистість непередбачувану і спонтанну, немає нічого поганого в тому, щоб одного разу зібратися з душевними силами, заварити чаю або кави, сісти перед комп'ютером, особливо, якщо зовнішні температурні і гідроумови не сприяють прогулянці, так от, одного разу сісти і придумати, куди б поїхати наступного літа. Які путівки, які ціни, який відпочинок зі Львова можна організувати - будете шукати Ви.

І тоді, коли перегорнете масу фотографій своїх друзів, картинок в інтернеті, раптом зрозумієте, що було б непогано на цей раз побачити більше, спробувати щось інше, відкрити для себе абсолютно новий світ. І ось тоді Вам попадеться кілька фотографій з краєвидами старої Європи, і Ви подумаєте, що це Венеція. Можливо, клікнете цю картинку і побачите, що, крім води і характерних вуличок, у відкритому вікні - зелені острови, скелясті гори, бірюзові озера, цеглою викладені прапори, готичні шпилі, золоті піски, старовинні вілли ... І над усім цим достатком буде стояти слово «Хорватія». Ви, можливо, здивуєтеся: як і австрійська архітектура, і копія римського Колізею, і візантійські базиліки, і італійський місто устрій існують єдиним організмом. Хорватські пляжі, скелі, чисте Адріатичне море, середземноморський клімат і європейське обслуговування зроблять свою справу і стане цікаво, як би туди потрапити вже наступного літа?
І побачите Ви, що здійснити раннє бронювання Хорватії зі Львова варто заради архітектурних пам'яток Дубровника, Спліта і Загреба; що авіаквитки до Хорватії слід купувати для управління яхтами, для дайвінгу та походу в гори, а раннє бронювання готелів в Хорватії, скажімо, в Опатії, - це гарантія відпочити по класу люкс. Зацікавившись раннім бронюванням літа 2019, Ви ще більше зрадієте, побачивши, що знижка на відпочинок може скласти від 10 до 50%. Ви побачите, що раннє бронювання - це бронювання ціни, авіаквитків і турів до Хорватії в загальному.
Напевно Вам також сподобаються знижки на раннє бронювання - якщо Ви плануєте відпочинок для сім'ї або компанії друзів.
Побачивши піщані пляжі острова Крк, Плітвіцькі озера, Карнатский архіпелаг, фото тропічних рослин, гранат, інжиру, оливок і кипарисів, знімки з хорватського сафарі, Ви точно захочете зробити раннє бронювання Хорватії зі Львова 2019, щоб наступне Ваше літо було яскравіше попереднього!