Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


відпочинок в Хорватії ціни зі Львова

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 На листівках з Хорватії найчастіше зображують Адріатичне море, острівну берегову лінію і Дінарські гори. Різноманітність хорватських пейзажів, більше того, знайшло своє відображення і в національному гімні: «Ми любимо твої рівнини, ми любимо твої гори», - співають хорвати, притиснувши праву руку до серця.

Як виглядають Дінари, чи відрізняються вони від наших Карпат? Перевірити можна, влаштувавши собі відпочинок в Хорватії. Особливо приємно, що туди можна здійснювати виліт зі Львова. Якщо Ви шукаєте можливість сімейного відпочинку, Хорватія - один з найкращих варіантів: ця країна славиться не стільки галасливими курортами, скільки чистими спокійними пляжами в оточенні лісів і з горами на обрії.

Як і на все, ціни на відпочинок в Хорватії прив'язані до курсу долара. Щоб здешевити поїздку, можна скористатися послугою раннього бронювання (таким чином відпочинок 2019 «Хорватія - Львів» обійдеться вам приблизно на 40% дешевше). Про послугу раннього бронювання на відпочинок в Хорватії Ви можете дізнатися більше з нашої статті по цій темі. Також авіаквитки будуть коштувати значно дешевше, якщо скористатися гарячими путівками чи відпочивати великою компанією - таким чином відпочити у Хорватії Ви зможете значно дешевше. Благо, обидва види послуг ми Вам з радістю надамо.

Дізнавшись, скільки коштує відпочинок в Хорватії зі Львова, звичайно, подивіться, де краще відпочивати в Хорватії в 2019 році, так як відпочинок у цій країні - штука різнопланова.

Хорватія - європейська держава. Її пляжі - найбільш популярних курортів, Спліта і Дубровника, - не поступаються за популярністю Поречу, хорватській мецці для активного відпочинку: управлятися з яхтою, дайвінгувати і розрізати хвилі дошкою неодмінно вирушайте туди. На островах Хорватії проведення часу відрізняється різноманітністю: можна приєднатися до місцевої богеми, торкатися оливкових дерев і розглядати яхти. Якщо старовина для Вас цікавіша, ніж яхти, вирушайте на півострів Істрія або подивіться історичний центр Дубровника, того ж Спліта (а в ньому знайдете замок Діоклетіана і згадайте, що Діоклетіан - це такий римський імператор, який жив в 3-4 століттях н.е. і після закінчення своєї державної місії (дуже плідною, до речі) займався садівництвом). Його замок в Спліті охороняється ЮНЕСКО, але це не заважає місцями хорватській рослинності брати гору над історією і створювати приємну гармонійну атмосферу.

Ще - неодмінно пройдіться по старих вулицях Трогіра, якщо Вам цікава архітектура. Місто стоїть більше двох тисяч років і при цьому вважається найбільш показовим зразком романо-готичної культури в Центральній Європі. Відпочиваючи в Хорватії, не пропустіть можливість пройтися вулицями, де ходили ще задовго до народження Христа.