Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Туроператор по Хорватії. Тури до Хорватії від туроператорів. Відпочинок

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури в Хорватію по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів до Хорватії. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури в Хорватію, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок в Хорватії.. 

 Гарячі путівки і тури в Хорватію  всі пропозиції

Відпочинок в Хорватії. Переглянути:

путівки в хорватію курорти хорватії готелі хорватії
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Для тих, хто цікавиться європейською історією і культурою, поїздка до Хорватії - відмінна можливість познайомитися з архітектурними і художніми пам'ятками цієї красивої країни Західної Європи. Майбутню поїздку варто обговорити з кваліфікованими фахівцями в галузі туризму. Досвідчений туроператор по Хорватії допоможе вам вибрати найцікавіший історичний маршрут, порадить, в яких містах зупинитися і які відвідати музеї.
 
 Турботу про оформлення туру теж візьмуть на себе туроператори. Хорватія надає своїм гостям широкий спектр туристичних послуг. Про них ви можете дізнатися зі спеціальних каталогів, які легко знайти і на сайтах Інтернету, і в будь-якому туристичному агентстві вашого міста. Про те, скільки коштує відпочинок в Хорватії, туроператор надасть вичерпну інформацію і порадить самий необтяжливий для вашого бюджету і самий змістовний по суті варіант подорожі.
 
 Українські туроператори по Хорватії поряд з традиційними турами пропонують автомобільні та автобусні поїздки в Загреб з індивідуальним планом подальшого відвідування старовинних хорватських міст Ровінь, Пула, Пореч і архітектурної перлини південного узбережжя Дубровника. Культурна програма може бути доповнена відвідинами районі Загреба термальних джерел з вмістом цілющої нафти. Нафталан відомий у всій Європі як унікальне місце специфічного курортного лікування, про яке туроператори Україні по Хорватії також мають самі докладні відомості.
 
 У нинішньому сезоні у туристів користується великою популярністю комбінований тур, в який включені переїзд потягом з Києва до Загреба і автобусна екскурсія з хорватської столиці до Венеції; при цьому завчасне придбання квитків та оформлення інших проїзних документів бере на себе оператор по Хорватії. Залишається тільки визначитися з термінами поїздки - і можна насолоджуватися передчуттям майбутньої подорожі. 
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81