Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


турагентство Львів Хорватія

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 У будь-якій турфірмі Львова, якщо Ви шукаєте відпочинок в Хорватії, Вам запропонують з'їздити в Дубровник. І туроператорів Львів - Хорватія можна зрозуміти. Тільки уявіть: Ви побачите місто, фортечні стіни якого йдуть просто в море.

Дубровник виник як злиття грецького і слов'янського поселення: уявіть, як там, мабуть, спокійно душі, якщо стільки століть гармонійно уживаються спадкоємці настільки різних культур; причому історія цього синтезу настільки давня, що шви, що з'єднують місто, культуру і людей, вже давно перестали бути швами. Двоє стало одним і збагатило один одного, як скажімо християнство на наших землях, яке корінням сягає в язичництво.
Фортеця стоїть тут з Х століття. Забравшись на її стіни, Ви зможете оцінити красу стародавнього міста, будинки з піщанику з червоними покрівлями і вузькі вулички на зразок італійських; Хорватія - це не Львів з його архітектурним простором. Дубровник, як і деякі інші міста, які Вам запропонують відвідати в туристичних фірмах у Львові, в Хорватії відрізняється щільною забудовою. Його основа - скелястий острів.
Це місто, зведене на камені. Можливо, саме ця біблійна метафора, настільки буквально втілена в Дубровнику, допомогла йому пережити взяття Наполеоном і навіть сербське бомбардування в 1990-х, нехай і ціною втрати частини старого міста (вже протягом декількох років місто було повністю відновлено, про що Вам також розкажуть в турфірмах Львова).
У місті збереглися зразки архітектури різних епох. Приїхавши до Хорватії зі Львова, не дивуйтеся, побачивши тут домініканські монастирі і костели.
Одна цікава деталь з'єднує древній жіночий і чоловічий монастирі Дубровника. А саме, підземна деталь. Таємний хід. Діти цього таємного союзу виховувалися в місцевому сиротинці.
Дубровник - це місто з дивовижною історією. Він пережив землетрус, втративши п'ять тисяч своїх громадян. Зате вберіг їх від інквізиції і відмовився від вигідного промислу - работоргівлі. Зараз на міській площі, до якої ведуть, до блиску відполіровані часом, кам'яні дороги, під пам'ятником хорватському поетові Івану Дулічу, шумлять торговці іншого роду - тут продаються овочі та зелень.
Місто немов відпочиває від потрясінь, що випали на його долю. Напуває водою з кам'яних фонтанчиків, радіє відродженню пісень і танців на своїх вулицях, годує в своїх ресторанах морепродуктами, дістаючи їх з Адріатичного моря і морозильних камер (ліміт улову дуже суворий).
Місто живе під заступництвом святого Валенсія. У його бароковому соборі вінчаються, щоб жити довго і щасливо.
Кам'яне місто під знаком любові - і ви досі сумніваєтеся, відвідати його? .. Авіаквитки в турагентствах зі Львова до Хорватії вже чекають Вас.