Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Львів Хорватія автобус зі Львова

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Або, скажімо, любите Ви подорожувати автомобілем. І хочете відвідати Хорватію. «Та будь ласка!» - Скажемо ми Вам. Припустимо, між островами на автомобілі далеко не заїдеш - доведеться скористатися поромом. Доведеться насолоджуватися прогулянкою по Адріатичному морю, милуватися скелястими горами, які виростають прямо з нього. І навіть, можливо, трапиться зійти на острів Корчула, чорний острів Хорватії.

Чому «чорний», ймовірно, запитаєте Ви з обережністю. «Чорним» його назвали ще греки через рослинність, яка густо вкриває його. Тільки уявіть - Вам доведеться ходити між кипарисів і гранатових дерев, спостерігати, як росте інжир і оливки. А, враховуючи те, що в Хорватії сонце світить триста днів на рік і, швидше за все, Ви потрапите туди саме в цей радісний період, ще й спробуєте місцеві фрукти-ягоди на смак. Більш того, якщо вже Вам довелося покинути авто, отримаєте бонус - накуштуєтеся вдосталь прекрасного хорватського вина, яким країна знаменита не менш ніж курортами, завдяки кліматичним умовам і родючості грунтів.
Напробувались? Відправляйтеся гуляти по острівному місту. Неодмінно йдіть по середньовічних вуличках венеціанського зразка до собору святого Марка. Шукайте на ньому скульптури оголених Єви і Адама, які сидять навпочіпки по обидва боки від входу в храм і тримають на плечах по леву.
Місто знамените ще одним Марком. Вірніше, Марко. Славнозвісний мандрівник Марко Поло народився саме тут, забезпечивши на довгі століття сувенірних торговців, власників кафе та туристичних бюро назвами та ідеями для оформлення своїх бізнес-проектів.
Погуляли? Тепер, нарешті, можна повернутися в авто. Їдьте по Ядранській магістралі! Дорога не з легких - ні серпантини, ні спеку ніхто не відміняв - але те, що Ви побачите з вікна, гідне Вашого автоподвигу. Скелясті гори прямо з моря? Будь ласка. Хвилі прямо під Вами? Так ось же вони. Відправляйтеся зі Львова до Хорватії відпочивати на авто чи автобусі, літаком, скажімо, вже в 2019, і отримуйте свою частку щастя на цій планеті.
Слово «Ядранський» вам доведеться неодноразово чути в різних відмінках і родах, приїхавши до Хорватії зі Львова. І не дивно: саме це слово дає прожиток хорватам і сподвигає туристів до турів і поїздок до Хорватії зі Львова і всього світу. «Ядранський» - це «адріатичний». По Ядранській магістралі вирушайте до Ядранського моря.