Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


літаком зі Львова в Хорватію

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Якщо Загреб - це актуальна столиця Хорватії, то історичним центром Далмації називають місто Спліт. У всякому разі, осягати сутність європейської історії рекомендується саме там, літаком, автобусом або поромом Ви туди добираєтеся. Саме туди їдуть подивитися палац цезаря Діоклетіана.

Діоклетіан - це найцікавіший персонаж римської історії III-IV століть. Час його правління сприятливо відбилося на зовнішньому вигляді хорватської архітектури та державного життя в цілому. Вважав себе сином Юпітера, римського бога війни. Палко ненавидів християн, і ця ненависть відплатилася йому з лихвою. Не маючи сил протистояти імператору, християни нишком описували образливими карикатурами замок сина Юпітера. Мабуть, заради залякування, біля мавзолею Діоклетіана був поставлений чорний сфінкс з охоронною функцією. Але втрутилося провидіння, непідвладне сфінксам, і багато років потому мавзолей був перебудований в християнський храм: тепер над ним і останками Діоклетіана урочисто височіє дзвіниця. Та й зараз хорвати переважно є римокатоликами, лише трохи з них сповідують іслам.
Спліт - це місто, яке не хизується своїм історичним минулим. Ви можете погуляти по старому місту, поїсти морозива на Народній площі, оцінити, як храм Юпітера виглядає у вигляді баптистерію св. Іоанна.
А ввечері вирушайте на набережну - і Ви опинитеся в найсучаснішому і дивно красивому курортному місті. Він є другим за величиною в Хорватії, населення становить 200 тис.осіб. Футбольний клуб Спліта, «Хайдук», також другий - і також після загребського.
Маючи зайву годину часу, використайте її для відвідування Трогира, портового містечка в годині їзди від Спліта. Це саме те місце, де Вас нагодують відмінною рибою-гриль на деревному вугіллі. Городок, над яким панували венеціанці (уявіть тільки, яка там архітектура!), а тепер він знаходиться в руках туристів і знімальних груп.
Найчастіше, коли мова йде про переліт зі Львова до Хорватії, мається на увазі саме аеропорт в Спліті. Літаком також добираються зі Львова до Хорватії в аеропорти Дубровника і Тригорії. З цінами на авіа 2019 року, а також приблизними датами вильоту Ви вже можете ознайомитися.