Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


гарячі тури в Хорватію зі Львова

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Давно гуляє жарт: якщо не знаєш, кому належить цитата, говори - Бернарду Шоу. Але про хорватські острова він дійсно говорив: «В останній день творіння, Господь вирішив увінчати свою роботу: із сліз, зірок і дихання створив Карнате», - це його слова про хорватський архіпелаг із сотні острівців. Не вірите класику англійської літератури? Перевірте самі. Купіть, скажімо, путівку до Хорватії зі Львова на двох, замовте авіаквитки, дізнайтеся ціни - і вирушайте вивчати хорватські красоти.

Карнатский архіпелаг - це природний заповідник Хорватії. Колись на цих островах знаходили собі притулок пірати. Сьогодні вони теж ледь заселені: відсутність прісної води дозволяє природі брати гору над цивілізацією. Крім проблем з водою, на Карнате бояться норовливого Бора, штормового вітру. Боялися його в Середньовіччя і бояться сьогодні, в 2019 році. Тому, щоб подивитися Карнатскі острови, путівки до Хорватії зі Львова намагаються брати на літо: тоді Бора утихомирюється.
Карнатский архіпелаг - це місце з'єднання води, зелені і скель. Ще подекуди можна зустріти отари баранів, які пожвавлюють пейзаж.
Щоб оцінити природу Хорватії в повній мірі, варто відвідати національний заповідник «Пакленіца». Його особливо люблять скелелази за маршрути будь-якого рівня складності. Якщо Ви любите гори, будьте впевнені, поїздка до Хорватії зі Львова 2019 - це саме те, що потрібно для скелелазів любителів та професіоналів.
Разом з Пакленіци рекомендують прогулянку по Плітвіцьких озер. Черговий національний парк Хорватії, цього разу присвячений системі з шістнадцяти бірюзових озер. Вони розташовуються на різному рівні з води, що стікає з гір навколо них. Водоспади, утворені сполученням озер, самі озера, буйна зелень навколо щороку приваблює в цей національний парк близько мільйона туристів. За певних умов оформлення туру Ви можете купити зі знижкою путівку до Хорватії і побачити Плітвіцькі озера на власні очі.
Прогулюватися по цьому національному парку, прохолодному і освіжаючому, можна години чотири. Скорочену екскурсію дивляться з моторних човнів, які перевозять тисячі охочих помилуватися красою природи. У Львові ви можете придбати гарячі путівки до Хорватії і теж оцінити види Плітвіцького заповідника.
Ціни на путівки зі Львова до Хорватії 2019 вже відомі. Зверніться заздалегідь, щоб мінімізувати їх величину!