Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


ціни на тури Львів Хорватія

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Загреб - це найбільше місто Хорватії та її серце. Існує давня легенда про походження назви хорватської столиці. Стомлений довгою дорогою князь, замучений спрагою, побачив нарешті поселення з джерелом і красиву дівчину біля нього. Дівчину звали Манда. Князь звернувся до неї, попросивши «загребти води». Так поселення отримало свою назву «Загреб», а джерело свою - Мандушевац.

Тури в Хорватію на вихідні зазвичай передбачають відвідування Загреба. Ви можете придбати авіаквитки зі Львова до Хорватії, ціни на тури в Хорватію зі Львова 2019 опубліковані на нашому сайті.
У столиці Хорватії проживає сімсот тисяч чоловік. Хорвати говорять на титульній мові, старші пам'ятають російську, молодь знайома з англійською. Вони спокійно обходяться без голосних у вимові своїх слів і без соціалістичних пам'яток у своїй столиці. Відразу після здобуття незалежності в 1991 році Загреб став стрімко повертати собі колишній вигляд європейського міста, збудованого за зразком австро-угорської архітектури. На згадку від неї ж - круті вузькі вулички.
У центрі міста знаходиться площа імені Йосипа Елачича, національного героя. Його повернули на постамент також тільки після здобуття Хорватією незалежності. Чи схожий він на Хмельницького на Софійській площі в Києві або на князя Данила у Львові? Придивіться неодмінно.
Ви побачите також прекрасних і звичних для Західної України вуличних Мадонн, готичні собори, кольорові доми та ліпні фасади.
Місто утворене з двох історичних частин: єпископської і ремісничої. «Церковне» місто (на пагорбі «Каптол») і Градец довгий час змагалися за панування в місті. Тільки у вісімнадцятому столітті вони були об'єднані, а рів, що розділяє їх, засипаний.
Загреб пережив землетрус, пожежу, татарську орду, довгу боротьбу хорватів за здобуття незалежності. Йому вдалося зберегти своє обличчя і багату духовну спадщину. У собор святого Стефана здійснюються багатотисячні паломництва до мощів похованих тут святих. Ще одна святиня Загреба - чудотворна ікона Божої Матері, дивом уціліла в усіх перипетіях, що приголомшували хорватську столицю.
Дуже символічний храм святого Марка: його покриває кольорова черепиця, викладена у вигляді гербів Загреба та Хорватії.
Загреб можна відвідати в рамках гарячого туру Львів - Хорватія. Оформити зі знижкою тури до Хорватії Ви можете при попередньому оформленні замовлення, а також вирушаючи на відпочинок великою компанією.