Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Голландія: тури в Голландію. Відпочинок в Голландії. Туризм, ціни.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Голландію - пишіть нам вже зараз

     Якщо і можна десь провести найдивовижніший і надзвичайний відпочинок, то це неодмінно буде відпочинок у Голландії, країні, де вдало поєднується багатовікова історія і самі прогресивні погляди на життя. Тури до Голландії подарують незабутні відчуття і яскраві спогади від відпочинку. Збираючись на відпочинок у Голландію слід бути готовим до того, що тут Вам доведеться відкинути убік всі стереотипи та упередження, тури в Голландію - це наче поїздка в маленьку країну чудес, де на кожному кроці можна побачити щось дивовижне і незвичайне.

Путівки в Голландію Курорти в Голландії Готелі Голландії
Голландія тури Путівки Голландія туризм Голландія відпочинок

готелі Голландії перша лінія

    Звернувшись в наше агентство, у Вас є шанс знайти найпривабливіші і яскраві тури до Голландії, причому  за найбільш привабливою ціною, завдяки чому Ваш відпочинок в Голландії буде не тільки незабутнім, а й доступним для будь-якого бюджету.

 

 тури все включено Голландія

Продаємо тури в Голландію по всій Україні

 

замовити турЗавжди в наявності є набагато більше турів до Голландії. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури в Голландію, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок в Голландії.

 


Гарячі путівки і тури в Голландію  всі варіанти тут

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

   Відпочинок в Голландії стане незабутньою пригодою для тих, кого ваблять екскурсійні тури до Нідерландів, що розкривають красу рукотворних берегів Голландії, мальовничість природи і дивовижну атмосферу свободи, що панує в Голландії. Автобусні тури Нідерланди знамениті багатьом туристам, перш за все, вітряними млинами, дамбами, сиром і квітковими полями, які є справжньою візиткою Голландії. Прямуючи на відпочинок в Нідерландах, Вам варто побачити унікальне творіння людини - величезні території, відвойовані голландцями біля моря, про що тут ходить приказка "Бог створив море, а голландці - береги". Поїхавши в екскурсійні тури Ви дізнаєтеся, що 40% території Голландії розташоване нижче рівня моря і земля тут, дійсно, створена самими голландцями. Відпочинок в Голландії стане цікавим і дивним для тих, кого ваблять екскурсійні тури в Нідерландах, показують місцеві визначні пам'ятки. У Голландії розташовано багато значних музеїв, серед яких Рейксмюсеум, музей Ван Гога, музей Стеделік, Будинок-музей Рембрандта, Будинок Анни Франк. І, звичайно ж, відпочинок в Голландії, особливо ліберальний Амстердам привертає увагу своїм знаменитим районом Червоних ліхтарів і численними "кофешопах", які торгують марихуаною і гашишем.

тури в Голландію Київ

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81