Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Екскурсії в Франції ціни. Вартість екскурсій по Франції

Автобусні тури у Францію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури у Францію по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів у Франції. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури до Франції, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок у Франції. 

 Гарячі путівки і тури у Францію  всі пропозиції

Відпочинок у Франції. Переглянути всі

путівки у францію курорти франції готелі франції
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Три лілії на гербі символізують три досконалості - милосердя, правосуддя і співчуття, а Ейфелева вежа є романтичним символом, який підкреслює високий, духовний, мрійливий і чуттєвий настрій цієї країни. Францію просто неможливо описати однією історією, вона настільки багата і колоритна своїми курортами, що потрібно докласти дуже багато зусиль, щоб розкрити її характер, думки і секрети, але все ж краще просто один раз подивитися на неї своїми очима.
 
Збираючись в цю чудову країну багато туристів задаються питанням, на які екскурсії у Франції варто поїхати? Екскурсії у Франції рясніють своєю різноманітністю. Вони дадуть вам можливість познайомитися з Парижем, як з новим другом, побачити його основні визначні пам'ятки на власні очі. Ви зможете насолодитися захоплюючим на дух видом Єлисейських Полів і Тріумфальну арку, що увінчує їх, Вандомською площею і витонченим кварталом Сен-Жермен, що відомий всім своїми ювелірними магазинами, Собором Паризької Богоматері, Лувром, площею Згоди, Гранд Оперою, церквою Мадлен, площею Трокадеро, з якої відкривається сліпучої краси вид на Марсове поле і на Ейфелеву вежу. На ваш огляд буде представлений університет Сорбонни, Латинський квартал і Пантеон - центр великих людей Франції. І це лише незначна частина того, що можуть надати вам екскурсії по Франції.

Екскурсії у Франції, ціни на які доступні практично всім охочим, побувати в цій романтичній країні, ні кого не залишать байдужим. Вартість відпочинку у Франції, включаючи відвідування загальновідомих курортів Ніцци і Куршавеля, обійдеться вам трохи дорожче звичайного туру. Але воно того варте, якщо ви хочете викупатися в теплому морі, насолодитися спогляданням надзвичайно красивих світанків і розслабитися на теплому березі, тут сонячно і тепло весь рік. Вартість екскурсій у Франції повністю виправдовує себе. Тут тільки найкращі екскурсії, бездоганне обслуговування і незабутні враження! 

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81