Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


літаком зі Львова в Чорногорію

Автобусні тури в Чорногорію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Одна з найбільш екзотичних держав – Чорногорія, на сьогоднішній день є одним з найулюбленіших місць для відпочинку туристів. Цікаво, що валюту, яку ввозять в країну іноземні громадяни, зовсім не обов'язково декларувати. При цьому, сума зовсім не має значення. Вивозити ж з країни не можна більше, ніж 500 євро. Якщо Ви збираєтеся зробити переліт зі Львова до Чорногорії, то беріть з собою пластикову карту. Зняти гроші можна в будь-якому банкоматі. Якщо необхідно здійснити обмін валюти, то з цим виникнути труднощів також не повинно. Практично в кожному курортному місті є відділення банку.

Маршрут Львів Чорногорія, літак який в 2019 році буде здійснювати рейси з такою ж регулярністю, серед туристів є дуже популярним. Саме тому, краще заздалегідь бронювати квитки і викуповувати путівки. Варто відзначити, що авіапереліт Львів Чорногорія триває не так довго, щоб була необхідність якось по-особливому готуватися до цієї події. Вже через кілька годин Ви будете на місці і зможете відправитися в заздалегідь заброньований турфірмою готель. Добре, що для відвідування Чорногорії громадянам України взагалі не потрібно оформляти візу. Якщо Ви вибираєте автобусний або автомобільний тур, то необхідно оформляти транзитні візи.
Літаком зі Львова до Чорногорії потрапити набагато простіше, адже економиться дуже багато часу. Тим більше, що на території країни знаходиться два аеропорти міжнародного класу. Один з них розташований в Подгориці, а другий - в Тіват.
Виліт зі Львова до Чорногорії розписаний таким чином, що можна навіть їздити за покупками. Ця країна дуже подобається представницям прекрасної статі, які люблять купувати красиві речі за порівняно низькими цінами. Якщо ж Ви поїхали у відпустку, то не забудьте про сувеніри. Тим більше, що з цієї країни справді є що привезти. Тут роблять дуже красиві вироби з черепашок. Крім того, своїх рідних і знайомих можна порадувати пляшкою гарного вина. Ціна на всі ці принади вас приємно здивує.
Авіа зі Львова до Чорногорії - це чудовий шанс побачити найкращі пам'ятки. Складанням програми займаються досвідчені екскурсоводи. Крім того, можна внести свої пропозиції в залежності від того, що Вам цікаво. Переліт Львів - Єгипет подарує масу приємних вражень, якщо Ви оберете хороші місця. Найкращий варіант - раннє бронювання.