Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Чорногорія: тури в Чорногорію. Відпочинок в Чорногорії. Туризм, ціни.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Чорногорію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Чорногорію - пишіть нам вже зараз

  Тури в Чорногорію завжди вважалися ідеальним регіоном для туризму. Відпочинок в Чорногорії це насолода екологічно чистою природою, чистою флорою і фауною в чотирьох заповідниках. Найкращий час для відпочинку — починаючи з червня по вересень, так вважає більшість туристів. Тури мають свої переваги - це можливість ефективно використати ваш вільний час і одержати найбільше задоволення від туризму в Чорногорії, розвиненої інфраструктури розваг, побувати на різних екскурсіях в Чорногорії, а також побачити різноманітні визначні пам'ятки.

готелі Чорногорії перша лінія

   Тури користуються все більшою популярністю. Ми пропонуємо Вам відпочинок в Чорногорії на будь-який смак і гаманець, це безвізовий в'їзд в країну. У нас широкий вибір гарячих путівок і турів в Чорногорію.

 

 тури все включено Чорногорія

 

Продаємо тури в Чорногорію по всій Україні

 

Чорногорія - країна національних парків і монастирів, а ще моря, сонця і прекрасних історичних пам'яток. Відпочинок в Чорногорії цінується бюджетним, але якісним сервісом.

Будва - один з найжвавіших курортів в країні. Під час туристичного сезону життя тут кипить: пляжні вечірки, театральні постановки, концерти, розважальні програми ... І це далеко не весь список того, чим може здивувати вас відпочинок в Будві.

Бечічі і Рафаїлович - два невеликі курортні містечка, розташованих недалеко один від одного. Якщо ви планували відпочинок на морі, то ці курорти якнайкраще підійдуть вам. Тут незрівнянні пляжі з дрібною галькою.

У Чорногорії є чудовий курорт на острові Святого Стефана. Він просякнутий середньовічним колоритом і немов спеціально створений для фанатів тихого і усамітненого відпочинку. З Святого Стефана проводяться екскурсії в будь-яку точку Чорногорії.

З Чорногорський турів так само популярний курорт Герцег Нові. Тут росте безліч реліктових дерев і чагарників. У Герцег Нові ви зможете не тільки відпочити, а й поправити своє здоров'я.

Відпустка в Пржно можна назвати воістину райським відпочинком. Море, гори, багато зелені, сонце і спокій - що ще потрібно душі для свята?

Приїжджайте до Чорногорії відпочити в екс-оплоті піратства і работоргівлі - Ульцине. Звучить грізно? А як вам той факт, що цей курорт тривалий час був ще й частиною Венеціанської Республіки? Перші люди з'явилися на берегах сучасного курорту ще в п'ятому столітті до нашої ери. Кожна з епох залишила на Ульцине свій відбиток, відшукати який ви зможете, побувавши в Старому місті.

Відпочинок в Чорногорії також відомий і завдяки приголомшливо красивій бухті курорту Петровац. З історичних пам'яток тут є старовинний замок і венеціанська фортеця 16 століття.

Приїжджайте на відпочинок в Чорногорію і проникніться красою і мальовничістю цієї дивовижної країни. Вибрати відповідні тури в Чорногорію вам допоможе туристична компанія Бі Тревел.

Гарячі путівки і тури в Чорногорію  всі варіанти тут

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
   Чорногорія - це унікальний шанс поєднати пляжний відпочинок з цікавими плюс пізнавальними екскурсіями. Відправляйся в екскурсійні тури в Чорногорію з Бі Тревел. Відпочинок: чудовий регіон для туризму. Досить популярний сімейний відпочинок в Чорногорії з дітьми до 3 років. Тури в Чорногорію - це прекрасний варіант відпочити від суєти повсякденного світу, насолодитися справжньою красою природи. Ми продаємо гарячі дешеві тури з Києва, крім того й автобусні тури зі Львова. Чорногорія - це екологічно чиста зона відпочинку, де відпочити хотів би будь хто. Відпочинок у Чорногорії - яке місто вибрати? Дзвоніть прямо зараз.

тури в Чорногорію Київ

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81