Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

відпочинок в Чехії ціни зі Львова

Автобусні тури в Чехію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Чехія багата визначними пам'ятками. Прага, Карлові Вари, Брно, гори і бальнеологічні курорти, архітектурні та історичні пам'ятки, природні заповідники - що кому до душі, головне зібратися на відпочинок до Чехії зі Львова. Якщо Франція - це гламурна Європа, то Чехія - містична. Квінтесенцією чеського містицизму є містечко в Богемії, Кутна Гора.

За переказами, заснування міста послужив сон ченця. Йому нібито наснилися срібні злитки. Прокинувшись, монах кинув рясу на місце, побачене уві сні. І це місце стало багатим срібним рудником, з якого почалася срібна лихоманка. Третина загальноєвропейської видобутку срібла в ХІІІ столітті припадала саме на Кутну-Гору. У XVI столітті запаси руди виснажилися і почався занепад міста.
Однак Кутна Гора продовжив своє існування і сьогодні є популярним туристичним об'єктом Чехії. Ви можете відвідати Кутна Гора в рамках відпочинку в Чехії в 2019 році зі Львова.
Місто знаходиться в 60 кілометрах від Праги, це центральна Богемія, де розташоване і так чимало чеських пам'яток, тому до міста легко доїхати і там приємно зупинитися, роздумуючи по шляху, де ще краще відпочити в Чехії в 2019 році. У Кутна Гора працює скляний завод, тут варять широко відоме чеське пиво і тут же працює тютюнова компанія Philip Morris. Але аж ніяк не ці об'єкти є предметом найбільшого туристичного інтересу і не за цим їдуть відпочити в Чехію зі Львова.
У Кутна Гора, подивившись святого Віта в Празі, їдуть споглядати собор святої Варвари, щоб встановити, який з них дійсно більш готичний. Поізумлявшісь вдосталь величі собору та натерпівшись страху від нічних прогулянок в його околицях, в місті дивляться будівлі Єзуїтського коледжу, собору святого Якова, музей срібла, кам'яний фонтан і чумний стовп - як на містечко в 25 тисяч населення кількість пам'яток просто непробачно велике (що, втім , легко можна додатково мотивувати виліт зі Львова до Чехії).
Однак, це ще не все. Перебуваючи в Кутна Гора варто виїхати за межі міста, в Седліце, щоб побачити каплицю Всіх Святих. Вона була побудована в 1400-х роках, але навіть не вік її основна заслуга. Неймовірний осуарій - ось, що туди манить людей. Це кістниця, результат розсипаної на місцевому кладовищі жмені святої землі, в якій захотіли стати похованими жителі Чехії, Німеччини, Нідерландів; кладовищі розросталося, до нього додалися жертви чуми і гуситських воєн. Кістки збиралися в підвалі, а потім стали матеріалом для створення інтер'єру храму: вівтар, фамільний герб, панікадило - тут все з людських останків.
Костніца - може, і не найкращий варіант сімейного відпочинку в Чехії зі Львова, але Кутна Гора здатна створити атмосферу містики і казки. Дізнатися про відпочинок в Чехії, ціни зі Львова, забронювати авіаквитки ви можете на нашому сайті.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81