Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

гарячі тури в Чехію зі Львова

Автобусні тури в Чехію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 У Південній Богемії є місто, яке називається Ческі-Крумлов. Туристам він відомий як Крумлов і туристами, які купили путівки зі Львова до Чехії, він глибоко обожнюємо. Перша причина для обожнювання і найочевидніша - Богемський замок. Мало того, що він знаходиться на скелі, а з нього відкривається чудовий вид (з ракурсу «пташиний політ») на місто, так сама резиденція роду Вітківці приводить в захоплення і викликає шанобливий страх.

Замок воістину гегемонскій - його двори великі, гармати величезні, склепіння впираються в небо. Замок для велета. І туриста (наприклад, який купив зі знижкою путівку до Чехії в нашому агентстві).
Замок пережив кілька реконструкцій, але його циліндрична вежа, що височіє з нижнього палацу, збереглася з моменту спорудження замку - з тринадцятого століття. Замок привабливий як пам'ятка мистецтва - барочного, готичного і ренесансного (тут і пишність, і склепінчастого, і велич духу людського відповідно). Серед палацових кімнат можна знайти Зал масок. Приміщення, своєю витіюватістю і грайливістю оповіщає про приналежність до рококо (більше золота, більше трояндочок, більше, більше!), Ніби є далеким предком зображень 3D: більше ста різний фігур, заглядають в дзеркала, оговтується капелюшки, що сміються за своїми масками виступають зі стін і наповнюють зал строкатим блискучим роєм. Гра дзеркал, тіней увічнює комедію, театр і прекрасний Богемський замок. На додаток до Залу масок в палаці зберігся театр - з рухомою підлогою, змінними кулісами і великим гардеробом.
Замок стоїть на Влтаві. І місто стоїть на Влтаві. Влтава немов бере його в петлю, оточує місто з усіх боків, перетворюючи його в острів (путівки до Чехії на одного або двох дадуть можливість побачити це на власні очі).
Назва міста з німецької - «кривий, звивистий». Якщо ці прикметники стосуються вулиць міста, то аж ніяк ними не можна характеризувати стрункі ансамблі Крумловський будинків.
Місто не змінив свого обличия з XVII століття, але в процесі реконструкцій та перебудов зберігає і готичні стрілчасті будівлі, і барокові з ренесансними фасади. Місто здивує своїх гостей (у тому числі, що купили гарячі путівки до Чехії зі Львова) каскадним фонтаном зі скульптурами божеств і алегоричних статуй пір року, впорядкованими на манер віденських садів парками.
Місто це живе під знаком троянди - пошукайте княжий герб з п'ятьма пелюстками на стінах старого центру.
Крумлов не чіпали пожежі, природні катаклізми та війни. Його називають єдиним і прекрасним витвором мистецтва, яке вдосконалюється протягом століть в оточенні богемських лісів і серед вод Вісли.
Хочете побачити Крумлов в поїздці до Чехії зі Львова в 2019 році? Немає нічого простішого, ніж дізнатися ціни 2019 у нас на сайті, замовити автобусний тур або забронювати авіаквитки - і поїздка в Чехію зі Львова гарантовано відбудеться!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81