Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

ціни на тури Львів Чехія

Автобусні тури в Чехію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 У Чехії є один невеликий місто, яке володіє особливою привабливістю. Там ростуть різнокольорові клени, а вдома пофарбовані кожен своїм кольором. Причому колір не насичений - він складається з різних відтінків, щоб, спостерігаючи за ним, можна було встежити за променями сонця. У цьому місті немає шуму, а на лавочках у парках сидять дідусі і годують з долонь птахів. І в парках цих дерева скидають листя на підстрижену траву, а у вітринах магазинів тут костюми-трійки і сукні в горох.

У цьому місті п'ятдесят тисяч людей вміють дружити з горами, на тлі яких пастельно переливаються їх вдома, спокійно дихати, без суєти пересуватися, любовно відгвинчувати крани і набирати цілющу водичку в поїльники. Це - Карлові Вари. І сюди їздять у тури Львів - Чехія.
Відомий бальнеологічний курорт знаходиться в чеській Богемії. У Карлові Вари тому туристи можуть їхати на пару днів - проїздом з Праги - а багато хто їде цілеспрямовано (наприклад, в рамках туру Чехія на вихідні) або на лікування. Місто має розвинену транспортну інфраструктуру - автомобільні магістралі, залізничне сполучення, а в чотирьох кілометрах від нього знаходиться міжнародний аеропорт (авіаквитки і ціни на тури в Чехію зі Львова 2019 дивіться на нашому сайті). Крім того, з огляду на близькість до кордону з Карлових Вар регулярно курсують туристичні автобуси та мікроавтобуси до Німеччини, Австрії, Швейцарії та Франції.
У місті є 12 джерел мінеральної води. Нею лікують шлунково-кишковий тракт, проблеми обміну речовин (у тому числі, ожиріння і діабет). Водичка безкоштовна, вхід в бювети відкритий. Тут є спа-процедри, масажні зали, приймають грязьові ванни, купаються в басейнах. Ще один оздоровчий прийом - мальовничий маршрут для прогулянок (його загальна протяжність - 100 кілометрів!).
Перша згадка про місто відноситься до чотирнадцятого сторіччя. Засновник міста, Карл IV, зачарований околицями, звелів закласти місто на термальних джерелах, чому всі наступні покоління мандрівників, туристів і болящих раді несказанно. До слова, серед відомих відвідувачів Карлових Вар - Микола Гоголь. Їдьте туром до Чехії зі Львова та пройдіть за слідами автора «Вечорів на хуторі біля Диканьки».
Незважаючи на довгу історію, місто не віддає старовиною (крім ратуші та кількох будинків) - він багато разів перебудовувався і реставрувався: повені і пожежі раз у раз обрушувалися на місто Карла. Але не архітектура його козир. Сюди їдуть за тишею, спокоєм і добрими спогадами. Тут не дуже високі ціни, але дуже культурно й умиротворено. Ідеальний сімейний відпочинок.
У нас ви можете купити зі знижкою тури в Чехію, поїхати в гарячий тур зі Львова до Чехії, щоб насолодитися заспокійливою чеської атмосферою в повній мірі.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81