Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


відпочинок в Болгарії ціни зі Львова

Автобусні тури в Болгарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Туристи з усього світу їдуть до Болгарії для того, щоб відчути на собі всю красу безтурботного життя. Дійсно, атмосфера в цій країні привертає до того, щоб забути всі проблеми або труднощі і просто насолоджуватися приємними моментами. Особливо популярний серед туристів сімейний відпочинок в Болгарії. Зі Львова сюди можна добратися дуже легко. Тим більше, якщо скористатися послугами туристичної фірми, готової подбати про ваш комфорт під час подорожі.

Незабутні враження подарує відпочинок у Болгарії з виїздом зі Львова в тому випадку, якщо Ви попередньо подбаєте про путівку. Крім того, є шанс добре відпочити в Болгарії і заощадити за умови, якщо Ви дуже сильно любите море. Цю країну називають територією чистої води, ласкавого сонця та золотого піску. Задоволення від такого поєднання чинників туристи отримують просто неповторне.
Досить зручним є і транспортування відпочиваючих. Виліт зі Львова до Болгарії запланований на найзручніший час, що дозволяє легше переносити процес адаптації. Авіаквитки купуються попередньо туристичною компанією, що позбавляє вас від зайвих турбот. По прибуттю, Ви не пошкодуєте про те, що вибрали відпочинок в Болгарії зі Львова, адже тут вас чекають різноманітні розваги, що дозволяє і на пляжі позасмагати, і відпочити психологічно від усіх турбот.
Цікаво, що велика кількість курортів цієї країни відзначені так званими "блакитними прапорами". Цей символ прийнято використовувати в країнах Євросоюзу в тому випадку, якщо певна територія може похвалитися високим рівнем сервісу. Відпочинок в Болгарії 2019 для мешканців м. Львів - це можливість дізнатися всі принади якісного сервісу і не турбуватися про власну безпеку.
Особливої уваги заслуговують курортні міста, розташовані на березі Чорного моря. Якщо клієнти вибирають для себе відпочинок в Болгарії, порівнюючи ціни у Львові на путівки, то обов'язково звертають увагу на Албену. Це місто знамените своїми піщаними пляжами і чистим морем. Тут створені всі умови для комфортного відпочинку, а ціни не можуть не радувати навіть найбільш економних туристів. Якщо Ви вибираєте де краще відпочивати в Болгарії 2019 року, то внесіть в список можливих варіантів і Албену, адже вона славиться високим рівнем обслуговування в готелях та інших закладах, що приймають туристів. У порівнянні з тим, скільки коштує відпочити в Болгарії 2019, ціни в Албені цілком прийнятні.