Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


турагентство Львів Болгарія

Автобусні тури в Болгарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Турфірми Львова з величезним задоволенням пропонують своїм клієнтам подорожі до Болгарії. Ті, хто вже встигли скористатися такою привабливою пропозицією, напевно оцінили всю красу курортів цієї країни. Дуже складно забути чарівність Чорного моря, його привабливість і таємничість. Саме це і дозволяє авіаквитки на такі напрямки продавати практично миттєво.

Серед затребуваних в плані відвідування туристами міст, туристична агенціяв м. Львів у Болгарії рекомендує Чорноморець. Це вельми затишне містечко курортного типу існує вже більше 270 років, що дозволяє йому вважатися ще й історичною пам'яткою. Наша туристична фірма у Львові Болгарію з усіма її принадами знає дуже добре і завжди може порадити своїм клієнтам щось справді особливе. Тут практично не буває сильних вітрів завдяки надійному захисту гір. Скеляста місцевість дає прекрасний шанс досліджувати не тільки піщані береги, а й гори у всій їх красі. Туроператори Львова у Болгарії прекрасно знають всі ці особливості, тому можуть підібрати найкращий варіант для людей з різними запитами.
У кожному з курортних містечок є достатня кількість готелів і об'єктів інфраструктури. Це дозволяє розраховувати на комфортний відпочинок за прийнятну ціну. Турфірми Львова в пропонованому списку мають пропозиції для громадян з різним рівнем достатку. Навіть якщо Ви не розраховуєте витрачати на відпочинок всі свої заощадження, то можна підібрати таку програму, яка передбачає хороший сервіс, але за невелику плату.
У Болгарії дуже уважно ставляться до туристів і готові всіляко допомагати освоїтися. Наприклад, є навіть спеціальна агенція, звернувшись в яку можна отримати інформацію про ту чи іншу пам'ятку. Вже виходячи з отриманої інформації, відпочиваючі вибирають, куди саме їм краще відправитися і чим урізноманітнити свою культурну програму.
З виїздом із м. Львів Турфірма в Болгарію може запропонувати подорож і в Громаду Царьово. Це ціла сукупність невеликих містечок курортного типу, які завжди раді гостям. Тут теж туристи зустрінуть чудове поєднання морського узбережжя з гірськими хребтами. Ціни на відпочинок вельми лояльні, а серед пропонованих розваг - водний спорт, підводне плавання, мисливський туризм. Туристичні агенції Львів в Болгарії відзначають високу популярність самого Царьово, адже за статистикою це невелике містечко приймає приблизно 5 тисяч туристів. Турагентство Львів в Болгарії із задоволенням пропонує і інші туристичні напрямки, які теж мають масу переваг.