Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Львів Болгарія автобус зі Львова

Автобусні тури в Болгарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Тури зі Львова до Болгарії українські туристи вибирають дуже часто. Причин цьому є кілька. По-перше, радує різноманітність варіантів майбутньої поїздки. На свій смак Ви можете віддати перевагу будь-якому виду транспорту. Є з чого вибрати поціновувачам швидких авіаподорожей або поїздок з можливістю зупинятися в цікавих місцях. Подорожі Львів-Болгарія, ціна на які завжди приємно дивує, наповнені масою приємних вражень і несподіваних відкриттів.

По-друге, Болгарія вважається тією європейською країною, яка пропонує туристам хороші умови відпочинку, але за мінімальними розцінками. Якщо Ви вирішили придбати путівку Львів Болгарія, то приготуйтеся відпочити зі смаком, при цьому не розтративши весь свій бюджет. Зовсім недорого коштує житло, що відповідним чином відбивається і на вартості путівки. Знайомство з національною кухнею і веселе проведення часу з атракціонами та розвагами теж обійдеться зовсім недорого навіть за мірками відпочинку 2019 року.

По-третє, навряд чи знайдеться людина, котра, скориставшись можливістю поїздки в Болгарію зі Львова, не запам'ятала би чудову природу, чисте море, золотисті пляжі і дивовижні гірські пейзажі. "Блакитний прапор", яким відзначені практично всі курортні міста країни - це ще одне підтвердження чистоти довкілля та якості наданих туристам послуг. Захоплююча екскурсійна програма залишить незабутні враження і дозволить розширити кругозір.

Якщо Ви вирішите слідувати за маршрутом Львів Болгарія на авто, то будете здивовані бездоганним станом доріг і можливістю детально вивчити всі екзотичні місця, побувати на найрізноманітніших національних святах і фестивалях. Багато туристів в якості основного засобу пересування за маршрутом Львів Болгарія автобус вважають найкращим варіантом.

Людям, які віддають перевагу пляжним турам, можна порадити авіаподорожі. Тим більше, що виліт зі Львова до Болгарії організовується і контролюється туроператором, що служить надійною гарантією швидкої та комфортної подорожі.

Щорічно понад 7 мільйонів людей вибирають туристичну подорож за маршрутом Львів Болгарія. Тури розраховані на різні групи туристів: одні люблять активний відпочинок, іншим же потрібна тиша і заспокоєння. Ще одна можливість - оздоровлення. Болгарія багата гідротермальними родовищами, а джерела артезіанської води відомі на весь світ завдяки своїм унікальним цілющим властивостям.