Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

знижки на бронювання Австрія зі Львова

Автобусні тури в Австрію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури в Австрію по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів до Австрії. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури в Австрію, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок в Австрії.. 

 Гарячі путівки і тури в Австрію  всі пропозиції

Відпочинок в Австрії. Переглянути всі 

гарячі путівки в Австрію популярні курорти Австрії недорогі готелі Австрії
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Курорт / Місто Віза Категорія готелю К-ть ночей Тип туру
Угорщина Австрія Чехія Відень Віза 4* 4 авіа
Угорщина Австрія Німеччина Інсбрук Віза 3* 8 автобусний
Угорщина Австрія Швейцарія Тіроль Віза 5* 7 авіа
Австрія Угорщина Зальцбург віза 3* 6 автобусний

 Австрія знаходиться в самому центрі Європи. Туристи завжди починають свій маршрут, зі столиці міста Відня. Тут прекрасні пам'ятки архітектури, музеї та галереї. Можна сказати, що Відень це столиця музичної класики.

Тут жили і творили свої всесвітньо відомі твори такі композитори, як Йоганн Штраус, Людвіг Ван Бетховен, Вольфганг-Амадей Моцарт, Франц Шуберт і багато інших. Австрія - одна з найбільших гірськолижних країн Європи. В Австрії є багато гірськолижних курортів, різноманітних за своєю архітектурою, розташуванням і інфраструктурою.
Найбільші австрійські міста - Відень, Зальцбург і Грац. Саме вони щорічно залучають мільйони туристів. Однак маленькі містечка, такі як Фюрстенфельд або Фельдбах, які не є великими адміністративними центрами, теж вельми привабливі. У різних провінціях Австрії розташовані красиві величні замки з багатовіковою історією.
Міський транспорт це - автобуси, трамваї, метро і швидкісна залізниця. Квиток для проїзду можна купити в спеціальних бюро, в тютюнових кіосках, в автоматах в метро або у водія (трохи дорожче, ніж в касах і газетних кіосках), його вартість залежить від зони. Квиток діє протягом 1 години (при поїздці в один кінець дозволена пересадка). Є кілька видів квитків - на 1 день, 3 дні, тиждень, місяць. Разові квитки компостуються.
У більшості турфірм є акції на раннє бронювання відпочинку в Австрії. Знижки на раннє бронювання турів в Австрію Ви можете знайти в будь-який час, коли звертаєтеся в турагентство.
Раннє бронювання турів в Австрію допоможе Вам заощадити Ваш бюджет. Багато туроператорів пропонують уже зараз забронювати путівки в Австрію зі знижкою. Зараз вже можна замовляти раннє бронювання в Австрію на 2019 рік, раннє  бронювання на літо. Більшість туристів планують свій відпочинок заздалегідь і замовляють раннє бронювання авіаквитків в Австрію і раннє бронювання готелів в Австрії.
Ціни на бронювання турів в Австрію у різних турагентств і туроператорів різні. Виберіть для себе відповідну фірму і замовте тур, який підходить Вам по бюджету. Більшість українців замовляють путівки до Австрії зі Львова. Ви також можете замовити раннє бронювання на літо 2019 також у Львові, у львівського туроператора.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81