Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Львів Австрія автобус зі Львова

Автобусні тури в Австрію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури в Австрію по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів до Австрії. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури в Австрію, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок в Австрії.. 

 Гарячі путівки і тури в Австрію  всі пропозиції

Відпочинок в Австрії. Переглянути всі 

гарячі путівки в Австрію популярні курорти Австрії недорогі готелі Австрії
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Курорт / Місто Віза Категорія готелю К-ть ночей Тип туру
Угорщина Австрія Чехія Відень Віза 4* 4 авіа
Угорщина Австрія Німеччина Інсбрук Віза 3* 8 автобусний
Угорщина Австрія Швейцарія Тіроль Віза 5* 7 авіа
Австрія Угорщина Зальцбург віза 3* 6 автобусний

 Відень, столиця Австрії, називають «величчю і розкішшю з старовини». По праву таке визначення характеризує всю Австрію, багатющу країну Європи, і поїздка в Австрію зі Львова безумовно підтвердить це.

Австрія подарувала світові класичну музику. Моцарт, Гайдн, Штраус народилися в ній, Бетховен, народившись у Німеччині, провів в Австрії більшу частину свого життя.
Рельєф країни на 70 відсотків гірський. Альпи манять на відпочинок туристів-гірськолижників (на території країни знаходиться 80 курортів!), Спортсменів (австрійці - найкращі на білих олімпіадах), любителів гірських пейзажів. Серед лісів, що вкривають Альпи, видніються шпилі костелів і середньовічних замків. Країна з казок Вільгельма Гауфа - про лісників і дроворуба, золотих монетах в мішечках, замках, холодних серцях, проданих за скарби, про скороходах, змаганнях і вкритих лісами вершинах гір.
Гауф - німецький письменник. Австрійські - Франц Кафка, Стефан Цвейг, Л. фон Захер-Мазох (звикли спостерігати пам'ятник екстравагантному письменникові біля чадного львівського кафе? Їдьте зі Львова до Австрії, відкрийте справжній світ Мазоха!). Улюблений Фрейд, мудрий Віктор Франкл, прогресивна Ельфріда Єлінек - теж австрійці. До речі, картини сусальним золотом Густав Клімт малював також в Австрії.
Перше кафе Європи - Австрія (803 рік, Зальцбург). Бароко, готика, бидермайер - Австрія. Ходити по червоних доріжках прямо на асфальті, підніматися на фунікулері в замки, їздити на лижних ліфтах - це теж Австрія. Велосипеди напрокат (з розміченими маршрутами і станціями), дворянська кухня, справжній штрудель, абрикосові пончики, вальс - це все вона.
Відень з її палацами, фонтанами, палацовими комплексами, колонами, соборами, з її Дунаєм, балами, оперою і балетом - це зовсім інший світ, який відкриється перед вашими очима, замовивши тур зі Львова до Австрії.
Бронюйте Львів-Австрія тури сьогодні - поїздка здійснюється на авто чи автобусі - ціна Львів-Австрія 2019 вже у нас на сайті.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81