Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Елітний відпочинок на Мальдівах. Дорогі тури на Мальдіви. VIP

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури на Мальдіви по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів на Мальдіви. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури на Мальдіви, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок на Мальдівах. 

 Гарячі путівки і тури на Мальдіви  всі пропозиції

Відпочинок на Мальдівах. Переглянути всі

путівки на мальдіви курорти мальдіви готелі мальдіви
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Республіка Мальдів, розташована на південь від жаркої Індії, щорічно притягує відпочивальників зі всього світу розсипом островів і коралових рифів в Індійському океані. Острови Мальдів славляться розвиненою туристичною інфраструктурою і комфортом місцевих готелів завдяки яким Мальдіви отримали статус дорогого курорту. Елітний відпочинок на Мальдівах супроводжується висококласним обслуговуванням в готелях, де уміло поєднуються високий сервіс і місцеві традиції. 
 
У будь-яку пору року острови притягають туристів з усіх кінців світу. Дорогий відпочинок на Мальдівах починається в новорічний період, що вважається піком сезону. Новорічний подарунок на свята для усієї сім'ї дозволить відволіктися від повсякденних турбот і поніжитися на океанському узбережжі з м'яким білим піском. Вишукана подорож на казкові острови, розкидані в Індійському океані, по своїй ціновій політиці доступна далеко не кожному. Великі туроператори пропонують не просто дорогий острівний відпочинок, але і vip відпочинок на Мальдівах.
 
Великою популярністю при знаходженні на островах користується комбінований відпочинок, коли пляжне неробство вдало поєднується з цікавими екскурсіями до місцевих пам'яток. Заможні люди здійснюють подорож на архіпелаг, де у відносній самоті і повному комфорті можна скинути з себе вантаж щоденних проблем. При кожному готельному комплексі обладнаний сучасний дайвінг-центр, де досвідчені інструктори проведуть курс навчання для подальшого захоплюючого і безпечного занурення в підводний світ.
Останнім часом стали украй затребувані тури для молодят, з проведенням весільної церемонії. У багатьох готелях влаштовані спеціальні номери для молодих пар, на які при завчасному бронюванні відпочинку, передбачені певні знижки. Поза сумнівом, комфортабельність готелю, прекрасна екзотична кухня і увага обслуговуючого персоналу складають віп відпочинок на Мальдівах.

 

Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81