Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Туроператор по Кубі. Тури на Кубу від туроператорів. Відпочинок

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Виберіть країну зі списку

Продаємо тури на Кубу по всій Україні

 

заказать турЗавжди в наявності є набагато більше турів на Кубу. Відповідно, якщо Ви не знайшли потрібні тури на Кубу, Ви можете скористатись послугою "Підбір Туру" - наші менеджери нададуть Вам повну відповідь про всі наявні напрямки і підберуть для Вас відпочинок на Кубі. 

 Гарячі путівки і тури на Кубу  всі пропозиції

Відпочинок на Кубі. Переглянути всі

путівки на кубу курорти куби готелі куби
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Туреччина, Єгипет, Таїланд... Останнім часом українські туроператори відмічають помітний спад попиту на ці напрями. І в той же час все більшої популярності набуває... далека Куба! Загадковий Острів Свободи все більше і більше притягує до себе наших співвітчизників. Всього кілька років тому тури на Кубу, туроператори вважали нерентабельними і занадто дорогими. В середньому, туристичні агентства, що розвивають цей напрям, могли продати, всього лише, 2-3 тури в рік. І це у кращому випадку! Охочі відвідати цю країну з метою туризму вважалися швидше виключенням, ніж правилом. "Клієнти, які звертались до нас з чітким бажанням відвідати Кубу, були одиничними випадками. Ще якихось років 5 тому вважалося, що лише обрані можуть дозволити собі відпочинок на Кубі" (туроператор, що побажав залишитися невідомим). Найбільші туроператори України по Кубі вже заявляють, що за минулий рік їм значно додалося роботи.
 
Пальму першості серед потенційних покупців турів на Острів Свободи, все ще утримують бізнесмени і ділові люди, тобто ті, хто співпрацюють з іноземними партнерами, або зацікавлені в спільному бізнесі. Але, нині і для звичайних любителів екзотики ця країна стає ближчою і доступнішою, ніж будь-коли. Разом з попитом українські туроператори по Кубі відчули і необхідність розширити рамки - включити в основні послуги додаткові, і доволі часто безкоштовні. Наприклад, туроператор по Кубі Beetravel  пропонує своїм клієнтам, подорож на острів з метою дайвінгу. Деякі великі корпорації і мережі турагентств презентують клієнтам воістину щедрі бонуси. Наслідуючи таку політику, великий столичний оператор по Кубі і країнах Латинської Америки, додає до основних послуг 3 абсолютно безкоштовних екскурсії у будь-яку точку Куби на вибір клієнта. Загалом, прогнози по розвитку цього туристичного напряму досить оптимістичні, в усякому разі, так говорять відомі туроператори. "Куба - рай на землі. То чом би не відкрити людям "дорогу в рай""? - заявляють деякі агентства. 
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81