Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


ціни на тури Львів Туреччина

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Напевно людина, яка планує свій відпочинок, підбирає таку програму, щоб був час і цікаве щось дізнатися, і розслабитися. Втім, цей алгоритм працює тільки в тому випадку, якщо путівка розрахована на кілька тижнів. Що ж робити, якщо час обмежений, а так хочеться зануритися в прекрасну атмосферу цієї чудової країни. Оптимальний вихід - тури в Туреччину на вихідні.

Унікальність цієї країни полягає в тому, що її територія одночасно омивається Егейським, Чорним, Мармуровим морями і протокою Босфор. Гарячий тур до Туреччини зі Львова часто розрахований на тих, хто хоче відвідати Стамбул. Це дійсно унікальне місто, пам'ятки якого тільки підкреслюють незабутню атмосферу. Цікаво, що саме Стамбул вважається спадкоємцем таких значущих імперій у світовій історії, як Рим, Візантія і Османі. Море незабутніх вражень Ви отримаєте від відвідування храму св. Софії. Тури до Туреччини зі Львова 2019 обов'язково передбачають відвідування Блакитної мечеті та інших дуже цікавих місць.
Короткостроковий тур - це ще й чудова можливість для любителів здійснювати покупки. Такі шоп-тури в Туреччину Львів пропонує досить давно. Популярною така розвага стало й тому, що ціни в цій країні на якісні речі набагато нижче, ніж у нас. Навіть не дуже дешеві авіаквитки повністю себе окупають.
Багато туристів не дозволять собі виїхати з Туреччини, якщо не пройдуться по справжньому турецькому ринку. Тут можна знайти все, що завгодно, але особливою популярністю користуються екзотичні товари. Якщо Вам вдасться купити зі знижкою тури в Туреччину, то Ви напевно оціните всі переваги короткострокової поїздки. Особливо цінними вважаються не тільки турецькі килими. Багато хто їде в цю країну для того, щоб придбати якісний шкіряний виріб. Тим більше, що ціни на тури в Туреччину зі Львова дозволяють здійснити покупку набагато дешевше, ніж на території нашої країни.
У пошані також кераміка і фаянс, які завжди відрізнялися високою якістю і неймовірною красою зовнішньої обробки. Служити такі вироби будуть не одне десятиліття. Навіть ті, хто купує гарячі тури в Туреччину зі Львова, обов'язково везуть додому щось, що нагадує про цю країну. Деяким же просто подобається процес, адже з продавцями на турецькому ринку можна торгуватися нескінченно.