Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Ясіня. Відпочинок в Ясінях. Карпати

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

    Селище Ясіня лежить на висоті 650 м над рівнем моря біля підніжжя вершин Говерла, Петрос і Близниця. Ясіня - улюблене місце численних туристів, які відпочивають тут цілий рік. Туристична інфраструктура селища розвивається з кожним роком швидкими темпами. Вибравши відпочинок в Ясіня, Ви ні на хвилину не пошкодуєте. Тільки тут Ви знайдете самих гостинних місцевих жителів і, завдяки цій якості, Вас буде тягнути сюди знову і знову. Оскільки до Ясіня відноситься самий високогірний гірськолижний курорт України Драгобрат, то сезон катання тут починається з листопада і закінчується на початку травня. З Ясіня можна поїхати на екскурсію в м. Яремче, смт. Ворохта, на Яблуницький перевал, в м. Рахів.

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Курорт Ясіня - досить великий за карпатським мірками селище. Ясіня заснована в 14 столітті, розташовується далеко від галасливих міст, поруч з самим Серцем Карпат - горою Говерла. Влітку відпочинок в Ясіня можна охарактеризувати спокійним, відокремленим. Взимку відпочинок в Ясині перетворюється на Мекку любителів гірськолижного відпочинку. Туристична інфраструктура курорту Ясіня розвивається дуже швидкими темпами. Для відпочинку в Ясіні є комфортабельні готелі, пансіонати, котеджі курорту Ясіня, які пропонують свої послуги для відпочинку з будь-яким бюджетом. Усе створено для того, щоб відпочиваючий повернувся сюди знову - в Ясіні відроджуються традиції, організовуються фестивалі, які привертають все більше туристів з кожним роком. 

Можна сміливо сказати, що відпочинок в Карпатах - це відпочинок в Ясіня. Карпатське чисте гірське повітря, оповиті густим лісом гори, стрімка гірська річка Тиса створюють унікальну можливість не тільки добре провести відпочинок в Ясині, а й набратися сил, а також оздоровитися. Вирішивши приїхати на відпочинок в Ясині на свята, Вам варто заздалегідь турбуватися про пошук місць в готелях, приватних садибах. Наприклад на Новий рік місця варто замовляти ще у вересні. 
 
Поїхавши на відпочинок в Ясіня, Ви ніколи не пошкодуєте. Тільки в Ясіні Ви знайдете самих гостинних місцевих жителів, завдяки чому Вас буде тягнути на відпочинок в Ясині знову і знову. Відпочинок в Ясіня цікавий і з точки зору малої віддаленості від селища туристичних маршрутів на навколишні гори, до гірських озер. Однією з визначних пам'яток курорту Ясіня є краєзнавчий музей. На головній вулиці недалеко від центру знаходиться знаменита Струківська церква - повністю дерев'яна, яка діє за теперішній день. Привертають увагу і найближчі маршрути: Центр Європи, солоні озера Солотвино, початок річки Чорна Тиса, Яблуницький перевал (сувенірний ринок), Яремче, сходження на Говерлу, поїздка в Долину Нарцисів (Хуст) та ін 
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81