Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Міжгір\'я. Відпочинок в Карпатах.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

    Міжгір'я - селище міського типу, районний центр Закарпатської області. Назву Міжгір'я селище отримало в 1953 році. До цього воно було відоме під назвою Волове. Міжгір'я – один із поетичних куточків Карпат. Не важливо, в яку пору року турист потрапить у Міжгір'я, – воно прекрасне завжди. Велику частину території району займають гори. Перша згадка про селище датується 1415 роком. У нім говориться, це селище - володіння феодала Урмезея. Недалеко від Міжгір'я знаходяться унікальні природні пам'ятки - озеро Синевір і водопад Шипіт. Міжгір'я є також центром гірськолижного спорту. Цьому сприяють як географічні, так і кліматичні умови району.

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

Відпочинок у Міжгір'ї вже давно став запорукою гарного самопочуття і прекрасного проведення часу. Курорт Міжгір'я - селище міського типу, районний центр Закарпатської області. Свою назву курорт Міжгір'я отримав в 1953 році. Перед тим він був відомий під назвою Волове. Перша згадка про Міжгір'я датується 1415 роком, в якому говориться, що Міжгір'я - володіння феодала Урмезея. Дивовижний відпочинок у Міжгір'ї доповнюється тим фактом, що недалеко знаходяться унікальні природні пам'ятки Карпат - озеро Синевир та водоспад Шипіт. 

Курорт Міжгір'я - один з найпоетичніших куточків Карпат. Не важливо, в яку пору року ви поїдете на відпочинок у Міжгір'ї, воно чудово завжди. Більшу частину території курорту Міжгір'я займають гори, а найвища точка Міжгір'я - вершина Стримба (1719 м). Від Міжгір'я найпростіше потрапити на Синевирське озеро. З гірських надр курорту Міжгір'я б'ють 48 цілющих джерел мінеральної води. Кришталево-чисті води типу "Єсентуки" і "Арзані" у поєднанні з лікувальним повітрям Карпат додадуть здоров'я кожному. А біля с.Пилипець неподалік від Міжгір'я знаходиться один з найгарніших водоспадів Українських Карпат - Шипіт. Відпочинок у Міжгір'ї відкриває полонину Боржаву, водоспад Шипіт, музей лісу і сплаву поблизу с. Синевир. У Міжгір'я знаходиться такжеісточнік мінеральної води типу "Єсентуки". 
 
Відпочинок у Міжгір'ї є також меккою гірськолижного спорту завдяки як географічним, так і кліматичних умов Міжгір'я. Щоб забезпечити повноцінний зимовий відпочинок у Міжгір'ї працюють бугеля у смт. Міжгір'я, біля сіл Поляна, Синевир, Подобовець, В. Студений. На Міжгірщині можна знайти прокатні пункти гірських лиж. Приїхавши на відпочинок у Міжгір'ї Ви відкриєте для себе багато нового і цікавого. Приміром, на території НПП "Синевир" на Чорній Ріці знаходиться єдиний у всій Європі музей лісу і сплаву. Йому немає аналогів у всьому світі - чудове гідротехнічна споруда XІХ століття, побудоване на воді, використовувалося для сплаву лісу, зв'язаного у дараби (плоти). Його складне технічне та архітектурне вирішення базувалось на багатих традиціях народного будівництва. Про вправності закарпатських майстрів складені легенди, а створені ними шедеври культових, житлових, адміністративних та інших споруд вічно вражатимуть своєю неповторною красою.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81