Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Всі кращі готелі Угорщини. Відпочинок, ціни, опис, Угорщина

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Угорщину через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Угорщина: корисні поради

Туристи люблять Угорщину за м'який клімат, мальовничу природу, а також за можливість не тільки відпочити, але і поправити здоров'я у термальних джерелах. Для того, щоб відпочинок вдався необхідно приділити належну увагу вибору готелю. Від цього буде залежати загальне враження від закордонної поїздки.
Компанія Бі Тревел пропонує своїм клієнтам розглянути кращі і недорогі готелі Угорщини. Перш ніж перейти до вибору готелю необхідно конкретизувати свої вимоги до місця проживання. Як правило, туристи звертають увагу не тільки на ціну, але і на місце розташування готелю, сервіс.
Хороші готелі в Угорщині
Недорогі готелі Угорщини для відпочинку з дітьми - вони найбільш підходять для сімейного відпочинку. Якщо ви віддаєте перевагу пляжному відпочинку, зупиніться біля озера Балатон, його води насичені йодом, будуть створювати ілюзію перебування на морі.
Недорогі готелі Угорщини з аквапарком - таке місце проживання обов'язково сподобається любителям пляжного відпочинку. Найбільший аквапарк в Угорщині знаходиться у водному розважальному центрі, розташований на курорті Хайдусобосло.
Недорогі готелі Угорщини з великою територією - одним з таких готелів є «Club Tihany 4 * Hotel & Bungalok», це великий комплекс, який складається з готелю 4 зірки, бунгало класу «люкс». На території готелю розташовані басейни, спортивний комплекс, спа-салон.
Недорогі молодіжні готелі Угорщини - молодіжні компанії найчастіше воліють зупинятися в готелях біля моря або ж у тих місцях, де проводяться гучні вечірки. У столиці, наприклад, щорічно проводять музичні фестивалі, які користуються великою популярністю у молоді. Тут також можна знайти хороші недорогі готелі в Угорщині.
Корисні поради в Угорщині
Місцеве населення говорить угорською мовою, зрозуміти яку  досить складно. У готелях і ресторанах можете спокійно говорити англійською мовою, як правило, цього достатньо. Іноді угорці відповідають російською. Для того щоб відчувати себе найбільш комфортно захопіть з собою російсько-угорський розмовник.
Національна валюта Угорщини - форинт. Якщо ви не встигли запастися місцевою валютою, у місцях масового туризму можете розплатитися євро або доларами. Хоча курс в такому випадку буде невигідним, якщо бюджет обмежений, то обов'язково обміняйте євро або долари на форинти.
Для того щоб добре відпочити достатньо буде 25-35 євро на добу. При бажанні можна зайнятися шопінгом, влітку в Угорщині починається сезон знижок.
Бронювання готелів в Угорщині можна здійснити за допомогою туристичної компанії Бі Тревел. Ми запропонуємо вам готелі 3,4,5 зірок, які найбільше відповідають вашим очікуванням і бюджету.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81