Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Всі кращі готелі Мальдіви. Відпочинок, ціни, опис, Мальдів

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Мальдіви: чарівна казка Індійського океану

Республіка Мальдіви знаходиться в екваторіальних водах Індійського океану в 700 кілометрах від острова Шрі-Ланка і всього 340 км на південь від Індії. Ця острівна ісламська держава розташована на атолах, які утворилися в результаті вулканічного впливу мільйони років тому. Казково красивий бірюзовий колір води виходить завдяки коралам і дивно білому піску, яким всипане дно і пляжі. Мальдівський пісок, це залишки колись відмерлих коралів. Бронювання готелів на Мальдівах
В даний час в Республіці Мальдіви налічується 1190 островів, що знаходяться на вершині підводного хребта, що простягнувся на 960 кілометрів. Але населені і придатні для життя тільки 201, з яких 83 займають туристичні курорти біля моря. Острови згруповані в подвійний ланцюг з 26 атолів. Мальдіви недорогі готелі для відпочинку з дітьми.
Індійський океан багатий найрізноманітнішими представниками фауни. Тут можна зустріти не тільки безліч молюсків, морських зірок, крабів, омарів, але і морських черепах, дельфінів, синіх китів і кашалотів. А риб в Індійському океані близько 700 видів! На Мальдівах відсутні недорогі готелі з аквапарками. Зате ви зможете побачити унікальне явище. Води океану населені планктоном, деякі представники якого можуть світитися вночі, від чого хвилі стають особливо мальовничими. Мальдіви,бронюйте кращі і недорогі готелі.
Мальдівські острови - рай для відчайдушних екстремалів і любителів катання на дошці по хвилях. Замовляйте хороші готелі на Мальдівах. Сезон серфінгу на архіпелазі припадає на період з березня по жовтень. У цей час у деяких островів можна зловити хвилі різного ступеня складності, відчути всю міць Індійського океану і отримати заряд адреналіну від злетів і стрімких падінь.
Крім серфінгу, Мальдівські острови порадують відмінними можливостями для катання на дошках, керованих вітрилом або повітряним змієм. Ми пропонуємо недорогі молодіжні готелі на морі.
Дуже популярний на Мальдівах дайвінг. Якщо ви плануєте зайнятися дайвінгом, бронюйте недорогі готелі на Мальдівах. У кожному готелі є свій Дайв-центр, де можна пройти курс навчання по підводному плаванню і навіть отримати сертифікат міжнародного зразка. Новачки зазвичай занурюються в місцях з м'якими коралами, пологими схилами і безліччю тропічних риб. Для досвідчених дайверів можливе нічне занурення і дрейф в підводну течію. До їх послуг безліч крутих стін, печер і навіть затонулі кораблі. Поплавати під водою на Мальдівах можна скрізь - і в лагуні близько курорту, і на віддалених рифах.
Надзвичайно популярна серед відпочиваючих виїзна риболовля на тунця або барракуду чи риболовля на велику непромислову рибу.
Рибна ловля здійснюється в основному за межами атолів на спеціальних катерах. Для вас хороші недорогі готелі на Мальдівах.
Нікого не залишить байдужим поїздка на човні зі скляним дном уздовж коралового рифу навколо острова, на якому знаходиться Ваш готель
Мальдіви, готелі 3,4,5 зірок! Відчуйте себе частиною цього дивовижного світу!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81