Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Всі кращі готелі Ізраїля. Відпочинок, ціни, опис, Ізраїль

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Ізраїль: відпочинок і паломництво

Щорічно Ізраїль відвідують мільйони туристів з усього світу. Можна виділити 3 причини, за якими люди їдуть в цю країну:
відпочинок і туризм;
лікування, оздоровлення та реабілітація після різних недуг;
релігійне паломництво.
Бронювання готелів в Ізраїлі. Привабливість Ізраїлю для відпочинку і лікування обумовлена ​​географічним розташуванням і кліматичними умовами. Невелика за площею держава має вихід до трьох морів.
Серед любителів пляжного відпочинку популярні Середземне і Червоне моря. Бронюйте недорогі готелі Ізраїлю з аквапарками, насолодіться сонцем і водою в повній мірі.
Найвідомішими містами - курортами Середземноморського узбережжя є Тель-Авів, Герцлія, Нетанія. Тут велика кількість найрізноманітніших готелів. Ми запропонуємо вам хороші недорогі готелі в Ізраїлі.
Корисні поради при виборі готелю в Ізраїлі. Деякі готелі, навітьякі розташовані біля моря, не мають власних пляжів, так як частина пляжів в Ізраїлі - муніципальна. Більшість готелів пропонують тільки кошерне харчування.
В Ізраїлі прекрасно почуваються діти. Ви можете вибрати недорогі готелі Ізраїлю для відпочинку з дітьми.
На Червоному морі дуже популярний Ейлат, особливо серед молоді. Бронюйте недорогі молодіжні готелі на море. Ейлат славиться не тільки чудовими пейзажами, а й чудовим підводним заповідником. Прозоре море і коралові рифи привертають в Ейлат дайверів і любителів парусного спорту. Дно моря тут кам'янисте, тому захід у море здійснюється з понтона, або в спеціальному взутті.
З найдавніших часів людям були відомі цілющі властивості Мертвого моря. Вибирайте кращі і недорогі готелі Ізраїлю. Мертве море - абсолютно унікальне природне явище - розташоване на 423 метри нижче рівня світового океану, а концентрація солей у ньому досягає 340 грам на літр. Вода мертвого моря характеризується також високим вмістом мінералів і мікроелементів, має високу щільність, а тому розвантажує опорно-руховий апарат під час купання. Район Мертвого моря характеризується також високим атмосферним тиском і підвищеним (на 15%) вмістом кисню, що створює ефект природної барокамери. Наявність у повітрі так званих мінеральних аерозолів зменшує шкідливість ультрафіолетовового випромінювання. Бронюйте недорогі готелі Ізраїлю і ви пізнаєте чудодійну силу Мертвого моря.
Мертве море славиться також своїми лікувальними грязями і сірководневими джерелами. Мулові сульфідні високомінералізовані грязі володіють терапевтичними та косметичними властивостями.
На Мертвому морі розташовані численні курорти. Готелі 3,4,5 зірок в Ізраїлі пропонують прекрасний сервіс.
Значну частину туристів, які щороку відвідують Ізраїль, складають паломники. У цій святій землі зародилися три світові релігії: іудаїзм, християнство і мусульманство. До послуг паломників в Ізраїлі хороші готелі. Основні об'єкти паломництва євреїв розташовані в містах Єрусалим, Вифлеєм, Хеврон, Цфат і Тверія. Для християн священним місцем є Єрусалим.
Ізраїль зустрічає гостей протягом усього року. Недорогі готелі Ізраїлю з великою територією відкриті для вас. Свій відпочинок на Святій землі ви не зможете забути.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81