Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Всі кращі готелі Болгарії. Відпочинок, ціни, опис, Болгарія

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Болгарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Болгарія - вибір туристів 2019

 
Напевно, у багатьох з нас у свідомості міцно закріпилася думка, що Болгарія - це відпочинок середнього рівня, та й що це зовсім «не закордон». Слов'янський менталітет і колорит,мова-схожа з російською і близьке до нас розташування не формують образ дорогого курорту люкс класу-, але це зовсім не так!
 
На сьогоднішній день Болгарія вважається одним з найбільш затребуваних курортів! Хороші готелі і велика кількість сучасних пансіонатів біля моря, величезний вибір готелів в різних цінових категоріях (готелі 3,4,5 зірок) і різноманіття курортів. Для тих, хто хоче отримати першокласний відпочинок на морі по абсолютно доступній вартості, Болгарія - вибір №1.
 
Готелі Болгарії
Болгарія є однією з країн-учасниць Європейського Союзу, тому тут надають особливого значення дотриманню діючих стандартів в галузі туризму, починаючи від чистоти пляжів аж до обслуговування в готелях. Якщо говорити про стандартизацію готелів, то тут заплутана система, - всі курорти мають свої відмінні особливості.
 
Багато готелів, які входять до категорії 4 *, повністю відповідають і найвищій категорії - 5 *. Туристи дивуються - тоді чому ці готелі не мають 5 зірок? Відповідь досить проста - ряд податків зменшує кількість зірок того чи іншого готелю (причому, абсолютно даремно), але для мандрівників це тільки плюс - ціна не кусається.
 
Тризіркові болгарські готелі не можна назвати примітними, але співвідношення якості і ціни тут повністю дотримано. Головний плюс таких готелів в тому, що вони сімейні та перебувають у власності місцевих власників, які особисто піклуються про комфорт відпочиваючих. Зокрема, це відноситься до готелів, в номерний фонд яких входить 80-100 кімнат, не більше.
 
Найекономніший варіант відпочинку - готелі три зірки. Це недорогі молодіжні готелі Болгарії - вибір тих, хто планує лише зрідка з'являтися в номері. Те ж стосується і готелів, нагороджених тільки двома зірками - це доступний варіант рівня «прийняти ванну і відпочити після вечірок». Якщо ви шукайте саме такий варіант відпочинку, звертайтеся до фахівців «Бі Тревел» - спеціально для вас ми виберемо найкращі і недорогі готелі в сонячній Болгарії!
 
Якщо ви відправляєтеся на відпочинок повним сімейством, зверніть увагу на досить відомі курорти Еленіте і Дюни! Тут є комплекси з готелями різних категорій. Як люксові, так і недорогі готелі Болгарії для відпочинку з дітьми зосередилися саме тут! Для вас і ваших маленьких непосид ми підберемо недорогі готелі в Болгарії з аквапарком для незабутнього проведення часу!
 
Для молоді ми рекомендуємо курорти, рівних яким на сьогоднішній день немає - це Сонячний Берег і Золоті піски. Тут - недорогі готелі Болгарії з великою територією і всілякої інфраструктурою для відпочинку. Самі гучні вечірки і дискотеки - саме на цих курортах!
 
 Якщо ж ви просто шукайте варіант для бюджетного відпочинку, зупиніть вибір на хороших недорогих готелях Болгарії, які розташовані в Кітені!
 
Плануєте відпочити в Болгарії? Звертайтеся в компанію «Бі Тревел». Бронювання квитків і готелів в Болгарії, індивідуальний підбір турів та повний супровід в оформленні документів - ось основний спектр наших послуг. Крім того, наші менеджери поділяться корисними порадами для відпочиваючих в Болгарії, які не будуть зайвими під час подорожі!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81