Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Фотографії Туреччина фото - готелі. Відпочинок, курорти, пляж, море

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Туреччину - пишіть нам вже зараз

    .

 Туреччина фото і фотографії

 Гарячі путівки і тури в Туреччину  всі варіанти тут

Туреччина фото

Туреччина відпочинок фото

курорти Туреччини фото

фото Туреччина пляж

 

Туреччина на вихідні

 

Відпочинок в Туреччині. Переглянути всі

путівки в туреччину
курорти туреччини
готелі в туреччині
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

ЦікавлятьКурорти Туреччини

 
Туреччина: відпочинок в готелях на першій береговій лінії
 
Пляжний відпочинок в Туреччині - вибір більш ніж 60% українських туристів. Найчистіші пляжі, заслужено отримали блакитні прапори, кристальне море, дивовижна багата історія і цікава культура - всім цим Туреччина притягує мандрівників з усього світу.
 
Не можна не відзначити, що кращий курорт по співвідношенню рівня сервісу і ціни - знову ж таки, Туреччина. Вартість відпочинку тут істотно нижче, ніж в інших країнах. За відносно невеликі гроші турист отримує першокласне обслуговування і найцікавішу програму розваг.
 
Який готель вибрати?
Від підбору готелю залежить те, наскільки комфортно ви будете почувати себе під час відпочинку. Сьогодні готелі підрозділяють не тільки за кількістю зірок, але також класифікують по берегових лініях. Найкомфортніша і затребувана - перша лінія. У чому її особливості?
 
Перша берегова лінія передбачає розміщення на березі моря. Максимальна відстань - через дорогу. Для порівняння: готелі другої лінії розташовані в 7-10 хвилинах від пляжу. Відповідно, чим вище номер лінії, тим далі готель розташований від моря.
 
Тут є прямий взаємозв'язок з кількістю зірок готелю. Готелі першої лінії мають 4-5 зірок. Набагато рідше відпочинок на 1-шій лінії передбачає проживання в 3-х зірковому  готелі.
Вибираючи готель в Туреччині, орієнтуйтеся на свої цілі і переваги. Якщо ви бронюєте номер в готелі лише для того щоб ночувати в ньому, то немає сенсу платити за сервіси, користуватися якими ви не плануєте. І навпаки, якщо ви збираєтеся часто з'являтися в номері, то підберіть максимально комфортний варіант розміщення.
 
Корисні поради для відпочиваючих в Туреччині
«Бі Тревел» ділиться з вами корисними порадами, які вже точно не будуть зайвими, якщо ви вирішили відправитися до Туреччини.
 
Шопінг: пам'ятайте, що на ринках і базарчиках можна і навіть потрібно торгуватися. Ви зможете знизити вартість в 2 рази від початкової ціни!
 
Транспорт: візьміть напрокат велосипед або користуйтеся громадським транспортом. Відкиньте ідею про оренду авто - вартість палива в Туреччині надзвичайно висока. Для чого зайві витрати?
 
Ласощі: не скупіться на покупку фруктів, морепродуктів і солодощів - у Туреччині все це коштує копійки, а смачніше в мільйон разів! Краще відправлятися за покупкою продуктів за кілька годин до закриття базарів, коли ціни знижені в кілька разів.
 
Хочете придбати гарячий тур або розрахувати путівку до Туреччини? Звертайтеся до фахівців туристичної компанії «Бі Тревел» - ми забезпечимо вам яскравий відпочинок! Аланья, Кемер або Белек? Вибір за вами!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81