Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Фотографії Мальдіви фото - готелі. Відпочинок, курорти, пляж, море

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів на Мальдіви - пишіть нам вже зараз

    .   

 Мальдіви фото і фотографії

 Гарячі путівки і тури на Мальдіви  всі варіанти тут

Мальдіви фото

Мальдіви відпочинок фото

курорти Мальдіви фото

фото Мальдіви пляж

 

Мальдіви на вихідні

 

Відпочинок на Мальдівах. Переглянути всі

путівки на мальдіви
курорти мальдіви
готелі мальдіви
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

Цікавлять  Курорти Мальдів

 
Мальдіви: Нові стандарти ексклюзивного відпочинку
Що ж та притягує туристів на Мальдіви?
Краса первозданної природи, білосніжний кораловий пісок нескінченних пляжів, бірюзова, абсолютно прозора вода Індійського океану. Мальдіви дозволяють гостям загубитися в часі і просторі, насолодитися єднанням з природою, не покидаючи зони звичного комфорту. Розрахувати путівку на Мальдіви.
Мальдіви пропонують нові стандарти ексклюзивного відпочинку. Ви не знайдете багатоповерхових фешенебельних готелів. І поняття перша лінія на Мальдівах не існує. Всі готелі розташовані на маленьких островах, пропонують туристам проживання в бунгало або котеджах і кращий пляжний відпочинок. Котеджі, бунгало, вілли, шале зазвичай розташовуються на березі і мають вихід на власний пляж. Іноді бунгало стоять у воді на палях.
Готелі Мальдів використовують власну класифікацію: Deluxe, Superior і Standard, що приблизно відповідає звичної для нас класифікації, 5, 4 і 3-х зіркового готелю. Вибираючи атол, уважно вивчіть перелік послуг, що надаються готелем.
Мальдіви - поєднання первісної простоти і сучасного сервісу. Ми підберемо кращий курорт, де немає автомобілів, а багато острова можна обійти пішки, насолоджуючись красою природи і залишаючи на мокрому піску ланцюжок своїх слідів.
Мальдіви славляться величезною різноманітністю морської флори і фауни, і є місцем паломництва дайверів, і підводних фотографів. У навколишніх острова рифах живуть різноманітні молюски, морські зірки, краби, омари і майже 700 видів риб. Відпочинок Мальдіви перша лінія дозволить вам побачити все це своїми очима.
У готелях на Мальдівах немає галасливої анімації, але вам будуть запропоновані унікальні екскурсії та подорожі.
Екскурсія по Мальдівським островам. Ви побачите рибальське село, відвідайте один з незаселених островів для дайвінгу, снорклінга, відпочинете на березі з ланчем-барбекю, заглянете на інші туристичні острова-курорти. Дізнавайтеся про вартість відпочинку на Мальдівах вартість відпочинку.
Ви зможете здійснити екскурсію на човні зі скляним дном уздовж коралового рифу навколо острова, на якому знаходиться Ваш готель.
Якщо ви хочете оцінити всю казкову красу архіпелагу з висоти, вам буде запропоновані вертолітні екскурсії. Ви зможете зробити фото і відеозйомку з повітря лагун, коралових рифів, а, якщо пощастить, величезних скатів і дельфінів. А можете здійснити екскурсію на інші атоли на північ і південь на вертольоті або гідролітаку і навіть відвідати безлюдний острів.
Але де б ви не були, Вас не буде залишати відчуття, що весь цей дивовижний світ створений тільки для вас. І це головна таємниця ексклюзивного відпочинку на Мальдівах. Бронюйте тур на Мальдіви відпочиньте на березі з ланчем-барбекю, загляньте на інші туристичні острова-курорти. Дізнавайтеся про вартість відпочинку на Мальдівах.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81