Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Фотографії Ізраїль фото - готелі. Відпочинок, курорти, пляж, море.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Ізраїль - пишіть нам вже зараз

    .

 Ізраїль фото і фотографії

 Гарячі путівки і тури в Ізраїль  всі варіанти тут

ізраїль фото

ізраїль відпочинок фото

курорти ізраїля фото

фото ізраїль

 

Ізраїль на вихідні

 

Відпочинок в Ізраїлі. Переглянути всі

путівки в ізраїль
курорти ізраїля
готелі ізраїля
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

Цікавлять  Курорти Ізраїля

 
Ізраїль: солоні і прісні моря
Ізраїль щорічно приймає у себе мільйони туристів. Одні шукають тут зцілення від недуг, інші - гострі відчуття, треті приходять вклонитися релігійним святиням. Ми допоможемо розрахувати путівку в Ізраїль.
Стародавній і вічно молодий, релігійний і світський, Ізраїль гостинно зустрічає гостей на своїй святій землі. Для одних майже цілий рік відкриті численні готелі першої лінії і прекрасні пляжі на узбережжі трьох морів. Для інших створені унікальні природні умови Мертвого моря. Третіх очікують святі місця. Невелика площа Ізраїлю, розвинена інфраструктура дозволяють з'єднати все в рамках однієї поїздки. Для вас - найкращі курорти для оздоровлення на Мертвому морі, пляжний відпочинок перша лінія на Середземному або Червоному морях.
При виборі готелю в Ізраїлі слід мати на увазі, що більшість готелів пропонують тільки кошерне харчування, а значить відсутність в меню свинини, деяких видів риби і морепродуктів і неможливість суміщення молочних і м'ясних продуктів. Тому сніданки в більшості готелів молочні, а обіди та вечері - м'ясні.
В Ізраїлі немає закритих приватних пляжів, всі пляжі муніципальні. Можна відпочивати на будь-якому пляжі, заплативши тільки за лежак і парасольку.
Найвідомішими містами - курортами Середземноморського узбережжя є Тель-Авів, Герцлія, Нетанія.
Тель-Авів - найбільше місто в Ізраїлі - пропонує гостям 14 км обладнаних пляжів. Дізнавайтеся вартість відпочинку в Ізраїлі.
Нетанія - має зручне розташування відносно основних визначних пам'яток. Велика кількість готелів - 2-4 зірки.
Ашкелон, відпочинок на першій лінії, місто якому більше 4000 років. Він відомий своїми піщаними пляжами, відмінною готельною інфраструктурою і хорошим сервісом.
Ейлат -лідер першої берегової лінії - найпопулярніший курорт на березі Червоного моря. Від решти частини країни Ейлат відокремлює пустеля Негев. Сучасний елітний курорт з розвиненою туристичною інфраструктурою приваблює своїм кліматом. Протягом всього року тут світить сонце, а температура води не опускається нижче 22 ° С. Але краще в Ейлат їхати навесні або восени. Ейлат - зона безмитної торгівлі. В Ейлаті два види пляжів - піщано-гальковий і так званий «кораловий берег» - прекрасне місце для дайвінгу. Розрахувати путівку в Ізраїль.
Найкращий курорт на Мертвому морі - Ейн -Бокек. На Мертве море їдуть для оздоровлення та за SPA-процедурами.
На північному сході Ізраїлю знаходиться озеро Кінерет (або Тиверіадське озеро) - найбільше джерело прісної води в Ізраїлі. Може тому його називають Галілейським морем. На західному березі озера розташовано стародавнє місто Тверія - не тільки дуже мальовниче місце, а й місце паломництва. Розрахувати путівку в Ізраїль. Тут розташовані єврейські національні святині - гробниці Рамбама, раббі Іоханана Бен-Закая і раббі Аківи.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81