Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Фотографії Іспанія фото - готелі. Відпочинок, курорти, пляж, море

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Іспанію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Іспанію - пишіть нам вже зараз

    . 

 Іспанія фото і фотографії

 Гарячі путівки і тури в Іспанію  всі варіанти тут

Іспанія фото

Іспанія відпочинок фото

курорти Іспанії фото

фото Іспанія пляж

 

Іспанія на вихідні

 

Відпочинок в Іспанії. Переглянути всі

путівки в іспанію
курорти іспанії
готелі іспанії
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

Цікавлять  Курорти Іспанії

 
Барселона: пляжний відпочинок в Іспанії
Вас цікавлять престижні готелі першої лінії або недорогі апартаменти біля моря? Ви шукаєте найкращі варіанти пляжного відпочинку в Іспанії, але не знаєте, на чому зупинити вибір? Компанія «Бі Тревел» пропонує відправитися в подорож в колоритну Барселону - один з кращих курортів сучасної Іспанії.
Барселона багатогранна. Тут знайдуться варіанти відпочинку для абсолютно всіх. Для любителів комфортного і елітного відпочинку - чудові готелі на першій лінії. У чому їх особливість? Перша берегова лінія передбачає розташування готелю прямо біля моря! Одна хвилина - і ви на пляжі!
Для тих, хто не має в своєму розпорядженні потрібного бюджету для відпочинку на першій лінії, менеджери компанії «Бі Тревел» підберуть більш доступні варіанти розміщення на 2 або 3 берегових лініях. Але це зовсім не означає, що рівень сервісу в цих готелях буде нижчою, - просто готель буде розташовуватися трохи далі від пляжу. Не така вже проблема для справжніх мандрівників!
Чим особлива Барселона?
Перш за все, Барселона - це місто мистецтва. Це справжнісінький музей під небом! Навіть якщо ви приїхали в Барселону втомленими і без настрою, місто це вмить виправить, подарувавши вам заряд сонячної енергії!
Сучасна Барселона - це 10 основних районів. А ось головні визначні пам'ятки міста знаходяться тільки в трьох з них, а саме, в Готичному кварталі, який також називають Старим містом, районі Ешампле, а також в Новому місті, зведеному в 19 столітті. До речі, саме в Новому місті представлені головні роботи Гауді.
Барселона рясніє чудовими пляжами, які є як у межах міста, так і поза ним. Кожен пляж обладнаний комфортними душовими кабінами і потрібною інфраструктурою. Одним з головних барселонських пляжів вважається Барселонета - тут люблять проводити час не тільки туристи, а й мешканці міста.
Якщо говорити про кафе і ресторани, то їх кількість в Барселоні зашкалює! Як вибрати краще? Зверніть увагу на чергу в кафе. Якщо вона велика, значить, це місце вже точно варто відвідати! Не шкодуйте свого часу - почекайте, але відвідайте кращі заклади міста, ціла Іспанія славиться своєю апетитною кухнею.
Що стосується цінового питання в Іспанії, то вартість відпочинку тут буде варіюватися від обраного типу розміщення і, звичайно ж, безпосередньо від курорту. Відпочинок в Барселоні, як і в Іспанії в цілому, не можна назвати дорогим - на тлі інших європейських країн тут ціни оптимальні.
Щоб розрахувати путівку в Іспанію і забронювати кращий тур, звертайтеся в компанію «Бі Тревел» - ви не пошкодуєте про свій вибір!
Відкрийте для себе Іспанію!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81