Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Фотографії Індія фото - готелі. Відпочинок, курорти, пляж, море

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Індію - пишіть нам вже зараз

    .  

 Індія фото і фотографії

 Гарячі путівки і тури в Індію  всі варіанти тут

Індія фото

Індія відпочинок фото

курорти Індії фото

фото Індія пляж

 

Індія на вихідні

 

Відпочинок у Індії. Переглянути всі

путівки в індію
курорти індії
готелі індії
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

Цікавлять  Курорти Індії

 
Гоа: найрозкішніші пляжі і готелі Індії
Якщо ви відноситесь до тих людей, які віддають перевагу максимально комфортному бюджетному відпочинку, то Гоа - очевидно, кращий курорт для проведення відпустки на узбережжі, якщо ви розглядаєте пляжний відпочинок в Індії. ГОА - це розкішні готелі першої лінії і кілометрові пляжі, це екзотика і колорит. ГОА дивує і вражає, в ГОА закохуються з першого погляду!
Особливості готелів на Гоа
Не можна сказати щось однозначне про рівень готельного бізнесу на Гоа. В Індії відсутня як така «зіркова» класифікація готелів. Всі оцінки 3, 4 або 5 зірок, прописані в каталогах або на сайтах, - це, головним чином, експертна оцінка туроператорів, яка визначається співвідношенням основних показників.
Найчастіше готелі в Індії класифікуються по берегових лініях. Так навіть зручніше і зрозуміліше для туристів, адже в Індію, і зокрема, на ГОА відправляються саме за пляжним відпочинком. Гоа - це переважно відпочинок на 1 лінії. У чому його особливості?
Перша берегова лінія - це розташування готелю прямо біля моря. Виходите з готелю і ось ви вже на пляжі! Особливо зручно це для сімей з дітьми, яким потрібно часто повертатися в номер, та й просто комфортно, - не потрібно витрачати час на пересування по місту.
Однак потрібно сказати, що і Гоа буває різним. Цей курорт поділяють на Північний Гоа і Південний. Тут немає ніякої різниці в населенні, кухні, мовою або ще в чому-небудь, а ось відпочинок в самих готелях принципово різний. Північну частину Гоа вибирають люди, яким не скільки важливий пляжний ледачий відпочинок, скільки пригоди, спорт і активне проведення часу. У північній частині є як дорогі варіанти розміщення, так і більш доступні. А ось південь Гоа - це престижні люксові готелі зовсім іншого рівня і вартості.
Можна зробити наступний висновок: Гоа універсальний. Однак південна частина курорту, безумовно, більше підходить для сімейного відпочинку, тоді як Північ - кращий вибір для молоді.
Хочете відпочити на першій лінії в колоритній Індії? Вартість відпочинку буде варіюватися від того, в якій частині країни і на якому курорті ви захочете провести свій відпочинок. Індивідуально підібрати тур і розрахувати путівку в Індію вам допоможуть менеджери нашої туристичної компанії.
Звертайтеся в «Бі-Тревел» вже сьогодні, якщо хочете придбати тур за найпривабливішими цінами. Ласкаво просимо у світ захоплюючих подорожей!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81