Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Фотографії Греція фото - готелі. Відпочинок, курорти, пляж, море

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Грецію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

Акція попереднє бронювання турів в Грецію - пишіть нам вже зараз

    .

 Греція фото і фотографії

 Гарячі путівки і тури в Грецію  всі варіанти тут

Греція фото

Греція відпочинок фото

курорти Греції фото

фото Греція пляж

 

Греція на вихідні

 

Відпочинок в Греції. Переглянути всі

путівки в грецію
курорти греції
готелі греції
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

Цікавлять  Курорти Греції

 
Відпочинок люкс-класу в Греції
 
Плануєте вирушити у відпустку до Греції і хочете вибрати кращий готель на першій береговій лінії? Компанія «Бі Тревел» - ваш надійний помічник в організації відпочинку на найпопулярніших курортах!
 
Сьогодні грецькі курорти пропонують туристам з усього світу відпочинок в готелях, пансіонатах і готелях високого рівня. Це однаковою мірою стосується і відпочинку на материку, і відпочинку на островах. Розкішні готелі першої лінії сьогодні представлені в Греції повсюдно, оскільки туризм тут розвинений якісно.
 
У Греції готелі класифікують не тільки по «зірках», але і за старою буквенною системою. Відповідно, перша лінія - це готелі л (люкс), аналог п'ятизіркового готелю. Найнижча категорія - «без категорії», Е (рівень 1-2 зірок). Тим не менш, в Греції трапляється і так, що готелі класу Е відрізняються більш якісним сервісом, ніж тризіркові готелі.
 
Якщо ви шукайте комфортний відпочинок в п'ятизірковому готелі, рекомендуємо звернути увагу на Салоніки - це друге за величиною грецьке місто і найважливіший культурний центр країни. Салоніки - місто, яке не тільки славиться хорошим відпочинком на першій лінії, а й проведенням фестивалів, концертів та різноманітних заходів. Безумовно, це один з кращих курортів країни з чудовими пляжами. У Салоніках можна побачити відбитки відразу декількох імперій: Оттоманської, Римської та Візантійської!
 
Не можна не сказати і про столицю - Афіни. Адже саме тут і зародилася та сама класична Греція, яка поклала початок західної цивілізації.Афіни - найдавніше місто, куди найкраще вирушати на місяць, а то й більше! Неможливо оглянути всі визначні пам'ятки, руїни і пам'ятники, які знаходяться в Афінах! Це місто обов'язкове для відвідування всім туристам,які себе поважають!
 
Неможливо пляжний відпочинок в Греції представити і без острова Родос - воістину міфічного місця! Особливість Родосу в тому, що він одночасно омивається Середземним і Егейським морем, а його пляжі ідеально підходять для занять водними видами спорту!
 
Хочете дізнатися більше про Грецію та ознайомитися з актуальною вартістю відпочинку? Менеджери компанії «Бі Тревел» індивідуально для вас підберуть тур і розрахують путівку до Греції, а також забронюють кращі квитки на авіарейси!
Чекаємо вас вже сьогодні!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81