Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Фото Польщі - фотографії Польщі, готелів, курортів. Фото в Польщі

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Польщу через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Польща: країна, яка зачарує кожного

Географічне положення Польщі визначає різноманітність природних красот, а багатовікова історія - різноманітність історичних, архітектурних і релігійних пам'яток. Море на півночі країни, гірські масиви на півдні, тисячі озер серед унікальних лісових пущ, старовинні міста і замки - німі свідки минулих днів - все це робить Польщу привабливою для туристів. Галасливі молодіжні компанії і тихі сімейні пари, пустотливі діти та романтичні закохані - всі зможуть знайти в Польщі те, чого потребують в даний момент - незабутній відпочинок за бюджетним варіантом, прекрасне оздоровлення, яскраві враження.
Дуже популярним серед молоді в Польщі зараз є яхтинг.
Більш ніж 500 кілометрова берегова лінія Балтійського моря, тисячі озер, пов'язані мережею річок і каналів роблять Польщу кращим місцем для відпочинку на воді.
Вітрильний сезон у Польщі триває з травня по вересень. У цей час вітрильні клуби та школи організовують різноманітні круїзи і тренувальні заняття, які дозволяють бажаючим отримати практичний досвід у вітрильному спорті. Вартість оренди яхт відносно невисока. Ми зможемо запропонувати вам найрізноманітніші варіанти для бюджетного відпочинку.
Більшість польських вітрильних клубів і шкіл, а також чартерних компаній перебуває в портах Свіноуйсьце (Świnoujście), Колобжег (Kołobrzeg), Устка (Ustka), Леба (Łeba), Владиславово (Władysławowo), а також Гдиня (Gdynia), Гданськ (Gdańsk), Ястарня (Jastarnia), Пак (Puck), де багато бюджетних готелів. З цих портів можна відправитися в морську подорож  в Німеччину, Данію, Швецію або Фінляндію. Приваблюють гостей морські фестивалі і дайвінг-експедиції по затонулим суднам в Гданській затоці. Можливі тури на вихідні дні.
Для незабутнього відпочинку Польща пропонує річкові круїзи. Зробивши дуже популярний круїз по Віслі, між Краковом, Варшавою та Гданськом, ви зможете насолодитися не тільки чудодійним повітрям і красою природи. Вашому зору постануть у всій своїй величі середньовічні замки і міста. Дізнавайтеся вартість турпутівки і вирушайте в запам'ятовуючий круїз.
Для більш спокійного відпочинку, для людей різного віку Польща також приготувала чимало сюрпризів. Ви зможете зробити піші або велосипедні прогулянки по території Мазурського ландшафтного парку. На довгі роки ваша пам'ять збереже красу дивної, різноманітної дикої природи, смак диких ягід і витонченість лебедів на заповідному озері Luknajo.
А яка дівчина не мріє пройтися темними коридорами середньовічних замків, мріючи про вічну любов, прислухаючись до боязких ударів свого серця, в надії побачити в сусідній залі свого лицаря. Так станьте таким лицарем для неї. Телефонуйте в агентство, замовляйте прямий виліт в Польщу зі Львова. І ви зможете захопитися не тільки красою і величчю старовинних замків, а й незрівнянною національною кухнею. Адже багато замків зараз використовуються як ресторани і гостинно відкривають свої двері всім бажаючим.
Не будуть сумувати в Польщі і діти. Мікроклімат курортів і цілюще повітря зміцнять їх імунітет. Аквапарки, різноманітні пляжні та водні розваги задовольнять потребу в русі. Зоопарки розвинуть спостережливість. Старовинні замки нададуть дитячому розуму їжу для фантазій.
Бюджетна Польща подарує різноманітні емоції і багаті спогади.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81