Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Фото ОАЭ - фотографии Арабских Эмиратов, отелей, курортов.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Яка перша асоціація приходить на думку при згадці Об'єднаних Арабських Еміратів?

 
 Люксові готелі, чудовий сервіс, розкіш і дорожнеча. Все це небезпідставно - Об'єднані Арабські Емірати вважаються однією з найдорожчих і високорозвинених країн світу!
Але мандрівників з усього світу хвилює питання, чи є варіанти доступного відпочинку в ОАЕ? Можна сміливо сказати, що ОАЕ - далеко не бюджетний варіант відпочинку. Взагалі, саме поєднання слів «бюджетний» і «ОАЕ» звучить дуже дивно. Але, незважаючи на це, навіть тут можна знайти готелі якщо не бюджетного варіанту, то більш-менш доступні для українських туристів.
 
У першу чергу розглянемо готелі в Абу-Дабі. Тут, головним чином, знаходяться престижні готелі, що отримали п'ять зірок. Але сьогодні цей емірат стрімко розвивається в галузі туризму, тому можна без проблем знайти навіть тризіркові готелі! Причому, у кожного готелю цієї категорії є свій пляж.
 
Якщо розглядати Дубаї, то тут знайти тризіркові варіанти для бюджетного відпочинку не можна, а ось «четвірок» цілком достатньо. Кращі готелі 4 * в Дубаях знаходяться в Медіа Сіті та районі Джумейра. Зверніть увагу, що ці готелі не налаштовані на першій лінії - найчастіше, ці чотиризіркові готелі пропонують пляж через дорогу.
 
Чимало доступних варіантів розміщення представлено в Шарджі. З готелів цього емірату доступний трансфер в Дубай - ідеально для тих, хто любить проводити час в екскурсіях. Не всі бюджетні готелі в Шарджі мають власний пляж, але це не біда - громадські пляжі в ОАЕ нітрохи не гірше тих, які знаходяться у власності готелів.
 
До речі, не всім відомо, що в ОАЕ практично відсутній такий термін, як анімація - це, скоріше, характерно для Єгипту або Туреччини. Концепція відпочинку в ОАЕ кардинально відрізняється від того ж Єгипту. ОАЕ вибирають люди, які цінують спокій і неквапливість. 
 
Сподобається тут і любителям активного спорту. В ОАЕ повсюдно діє «сухий» закон - якщо ви втомилися від нескінченних п'яних витівок туристів, то в ОАЕ ви такого явно не побачите. Саме тому ОАЕ часто вибирають для відпочинку сім'ї з дітьми.
 
Мрієте про відпочинок в ОАЕ? Турпутівки по найпопулярніших напрямах, тури на вихідні, кращі готелі та мотелі ОАЕ, зручний виліт зі Львова, індивідуальний підбір туру - все це пропонує компанія «Бі Тревел» своїм клієнтам! Ми підкажемо, де найкраще відпочити з вашим бюджетом і потребами. Звертайтеся!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81