Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Фото Ізраїля - фотографії Ізраїля, готелів, курортів. Фото у Ізраїлі

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Ізраїль: Біблія в камені

Ізраїль унікальний не тільки своїм географічним розташуванням і кліматом. Це місце виникнення трьох світових релігій: іудаїзм, мусульманство, християнство. Ізраїль бюджетний варіант. Ізраїль дає своїм гостям унікальну можливість відчути себе частиною багатовікової історії. Ізраїль виліт зі Львова.
Головною визначною пам'яткою Ізраїлю, без сумніву, є Священне місто Єрусалим. За 3000 років свого існування місто стало місцем паломництва для людей різного віросповідання. Християни приїжджають в Єрусалим, щоб поклонитися християнським святиням. Ізраїль тури на вихідні.
Бронюйте турпутівку до Ізраїлю, щоб побачити і відчути Єрусалим. Знайомство з містом зазвичай починають з оглядового майданчика Оливної гори. Здійснюють прогулянку в Гефсиманському саду, під деревами, де знаходив притулок Христос, де він був відданий і заарештований. На жаль, з біблійних часів зберігся не весь сад. Але в нижній частині саду ростуть вісім древніх олив, вік яких за оцінками вчених перевищує 2000 років. Недалеко від олив лежить камінь, на якому сидів Ісус. В саду розташований Гетсиманський грот, в якому Христос молився.
Хресний шлях, Дорога скорботи - дорога, по якій Ісус Христос пройшов від місця вироку до місця розп'яття. Цей скорботний шлях гості міста проходять, не лише віддаючи данину традиції. Для багатьох цей шлях стає точкою переосмислення власного життя. Кожна з 14 канонізованих зупинок (станцій) відзначена каплицями або церквами. 9 станцій знаходяться на вулиці Віа Долороса в старому місті, а 5 - на території Храму Гробу Господнього. Церква бичування, де Ісуса одягли в багряну плащаницю, поклали терновий вінець, прикрашена мозаїчним терновим вінцем. На цьому місці він прийняв хрест. Місце першого падіння, місце зустрічі з матір'ю. Кожен камінь досі пам'ятає нелюдські муки Спасителя. На одному з каменів можна помітити невелике заглиблення, воно вважається слідом від руки Христа. Каплиця Святої Вероніки стоїть на місці, де проста дівчина Вероніка обтерла  Ісуса своєю хусткою, на якому потім відбився його лик. Скорботний шлях веде на Голгофу - місце розп'яття.
На тому місці, де був розіп'ятий, похований і воскрес Ісус Христос споруджений Храм Гробу Господнього - одна з головних християнських святинь. Щорічно в день Пасхи тут можна стати свідком дива сходження Благодатного вогню.
Мечеть, купол скелі, Стіна плачу, Собор Святого Якова, Каменоломні царя Соломона, Монастир Святої Марії Магдалини - ці та інші пам'ятні місця відвідують гості міста.
Де краще відпочивати? Кожен вирішить сам. Після Єрусалиму можна кілька днів провести на морі. Ми пропонуємо вам варіанти для бюджетного відпочинку на Середземному морі. Бюджетний Ізраїль. 
Курорт Нетанія - має зручне розташування відносно основних визначних пам'яток, велика кількість готелів 2-4 зірки - готелі бюджетного варіанту. До ваших послуг прекрасні піщані пляжі і зручний пологий вхід в море.
Ми зможемо підібрати для вас бюджетний варіант в Ізраїлі, Ейлаті -найзатребуванішому курорті Червоного моря. Ви зможете не тільки загоряти й купатися, але і зайнятися дайвінгом.
Ізраїль пропонує бюджетний і різноманітний відпочинок на будь-який смак!
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81