Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
 

Бі Тревел 5 років

все включено

кращий вибір у Львові

 


Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Фото Хорватії - фотографії Хорватії, готелів, курортів. Фото в Хорватії

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Хорватію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Бюджетний відпочинок в Хорватії

Прийнято думати, що Хорватія не кожному по кишені, але це зовсім не так і в цій країні можна знайти варіанти для бюджетного відпочинку. Для того щоб отримати незабутні враження необов'язково витрачати великі гроші. Головне знати, на чому можна заощадити.
Чим славиться Хорватія серед туристів?
Ця чудова країна обов'язково залишить свій слід в душі кожного мандрівника.
Кращими курортами
У Хорватії можна знайти курорти на будь-який смак. Ви можете пройти курс оздоровчих процедур або просто погрітися в променях теплого сонця. Бюджетна Хорватія також може залишити після себе приємні спогади.
Прогулянки по чистим вулицях, пам'ятні фото, всі ці безцінні моменти не коштують нічого, але запам'ятовуються на все життя. Хорватія бюджетний варіант - це краща пропозиція для людей, які цінують комфортний відпочинок і не люблять надмірностей.
Історичними пам'ятками
Найцікавішими містами для туристів вважаються Загреб, Шібеник, Задар, Опатія. Дубровник, наприклад, знаменитий своєю архітектурою, це і Княжий палац, і Францисканський монастир, Великий і Малий фонтани Онофріо де Ла Каві. Також в тому місті знаходиться найдавніша синагога в Європі.
Недороге проживання
Готель бюджетного варіанту в Хорватії являє собою досить комфортне житло. Якщо вільних грошей небагато, ви можете зупинитися в одному з таких готелів, на якості відпочинку це не відобразиться. Готелі тут відрізняються хорошим сервісом.
Національними парками і заповідниками
Якщо ви все ще замислюєтеся над питанням, де краще відпочивати, зверніть увагу на прекрасну Хорватію і її пам'ятки. Любителі екскурсійно-пізнавального відпочинку можуть відвідати Плітвіцькі озера - національний парк Хорватії, який був внесений до списку «Всесвітньої спадщини» Юнеско.
Найкрасивішою столицею
Загреб є одним з найкрасивіших і великих міст Хорватії. Для того щоб відвідати Хорватію необов'язково відмовляти собі у всьому, багато туристів вибирають тури на вихідні і економлять, таким чином, достатньо коштів.
Якщо ви любите подорожувати, відвідайте красиву Хорватію! Виліт зі Львова, кращі спепропозиції, бронювання готелів, а також інші послуги пропонує своїм клієнтам компанія Бі Тревел. Ми пропонуємо гарячі тури до Хорватії! Турпутівки в Загреб ідеально підійдуть для любителів відпочинку в європейському стилі.
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81