Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

В цій турфірмі Вас зрозуміють.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 
Вступити в жіночий туристичний клуб можливо вже з 01.02.2019р.
 
Пропозиція діє лише для жінок. Відповідні туристичні вечірки проходять лише у Львові. Деталі на www.lady.travel
 
Всі детальні умови програми лояльності та знижки Ви зможете отримати після реєстрації на www.lady.travel
 
 
     Стиль життя сучасної жінки - це суцільний стрес. Тому іноді хочеться гарно відпочити. Але справжня жінка сприймає світ естетично - і це впливає на всі сфери її життя. 
 
     Отже, якщо Ви представниця прекрасної статі, і не тільки хочете, щоб весь світ крутився навколо Вас, але і щоб він був гарним і гламурнми. Ви ж помічаєте деталі, правда? Тому ходите в салон відповідної якості, з приємним персоналом. Також маєте список улюблених бутиків, в яких все відповідає Вашому смаку, а консультанти завжди допоможуть у виборі своїми цінними порадами. Можна навіть сказати, що у Вас теплі і дружні відносини
 
   Звичайно, Ви б хотіли, щоб не тільки «жіноча територія» - салони краси і одягу, задовольняли Ваші вимоги в стильності. Так хочеться, щоб Вас розуміли всі - водії маршрутки, працівники бюрократичних організацій, лікарі і так далі ..... Так багато людей не розуміють жінок. 


 
   Але нарешті хоч відпочити Ви зможете гламурно. Враховуючи той факт, що Ви насправді вирішуєте, куди і коли їхати, ця сфера, туризму, повинна бути повністю у Вашому розпорядженні. 

 

 
    Отже, Бі Тревел хоче подбати про кожну жінку. Не просто продати, як в магазині, путівку в потрібну країну і відразу почати думати про нового клієнта. Насправді ми розуміємо роль відпочинку для Вас - адже це повний релакс, відповідний сервіс, а також еквівалентність Вашим вимогам. Як можна цього досягти? Також, як і в салонах, бутіках для жінок - за допомогою спілкування. Нам важливо, чому Ви віддаєте перевагу у відпочинку, чим для Вас є комфорт. 


 
    Ми подбали про затишний офіс, який дозволить приділити увагу кожній відвідувачці. Також ми хочемо дізнатися всі Ваші мрії та бажання щодо відпустки - можливість шопінгу або наявність безлічі галерей і музеїв. А може, цікаві розваги або небачені спа-процедури? Або просто спокійний тур, який дозволить ознайомитися з новими країнами та культурами. Наші дівчата-менеджери, які працювали над створенням жіночої атмосфери і затишку у Бі Тревел, за чашкою ароматної кави зможуть поговорити з Вами, вловити всі важливі моменти і разом з Вами вибрати кращий спосіб відпочинку - країну, тривалість, сервіси та рівень комфорту. Індивідуальний підхід дозволить Вам отримувати ексклюзивні пропозиції, а також - стати постійною клієнткою, яка отримує істинно жіночі призи за свою вірність компанії. 
 
Чекаємо Вас, дорогі жінки!

 

 

Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81