Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Золочівський замок. Замки Львівської області.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

       Золочівський замок представляє неоголландський тип оборонних споруд і належить до пам’яток типу "palazzo in fortezzo", тобто поєднує функції оборони і житла. Від колишньої споруди сьогодні збереглися Великий житловий Палац, Китайський Палац і значно перебудована у кінці XIX століття надбрамна вежа.

 
 
 

       Замок у Золочеві було зведено на кошти Якуба Собєського. Будівництво замку завершили у 1634 році. Це був якраз той період, коли у військових кампаніях на перший план вийшла артилерія. Будівництво великих кам'яних фортець потребувало величезних зусиль і тривало досить довго, а потужні гармати вже тоді були спроможні зруйнувати будь-які стіни за відносно короткий час. Тому необхідно було щось змінювати в технологіях фортифікації. У Європі зміни вже відбувались. Прийшли вони і в Річ Посполиту, в складі якої в той час знаходилась більша частина українських земель. Однією з нових технологій стала система будівництва оборонних споруд, що у нас отримала назву голландської.

У нас всі умови і можливості для прийому груп від 10 чоловік. Буде цікаво і незабутньо - збирайте друзів і вирушайте до нас.

       Особливість голландської системи полягала в тому, що основою укріплення був величезний земляний вал, який із зовнішнього боку укріплювався кам'яними брилами та стіною. Вал цей був повернутий крутим зрізом ската до противника. Всередині земляного валу часто будували комунікації та каземати, а саме укріплення мало форму прямокутника, в центрі якого розташовувались житлові споруди, а на кутах - п'ятикутні бастіони, збудовані за тим само принципом. Найчастіше подібне укріплення зводилось на високому пагорбі та оточувалось ровом. Основним його позитивом була незначна, порівняно з кам'яними форпостами, руйнація при артобстрілі, швидкий ремонт, зумовлений пластичністю та дешевизною будматеріалу, а також можливість ремонту прямо в ході бойових дій.
 

Замок у Золочеві

Замок у Золочеві

Замок у Золочеві

Замок у Золочеві

      В`їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Нині Золочівський замок — музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Розпланувально-просторова структура замку, що сформувалася протягом XVII ст., без суттєвих втрат збереглася до наших днів. Уціліла й значна частина автентичних архітектурно-пластичних елементів опорядження давніх споруд, виконаних у ренесансній стилістиці.

 "Мукачівський" замок. Опис замку, фото.
 Олеський замок. Опис замку, фото.
 Підгорецький замок. Опис замку, фото.
 Замок свірж. Опис замку, фото.
 Святоуспенська Унівська лавра. Опис, фото.
       
      Сьогодні тут розташована філія Львівської галереї мистецтв. Експозицію палацу складають будь-які речі, що можна назвати східними. Від килимів до нецке, незалежно від віку, стану і країни походження.
 

Золочівський замок

Золочівський замок

Золочівський замок

Золочівський замок

 
  
 
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81