Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

 

Чим зайнятися і як розважитися в Єгипті

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Море, пляж і сонце – це, звичайно, красиво. Проте, безкінечно лежати на піску невесело – тим більше в Єгипті, де завжди є чим зайнятися. Дозвілля на єгипетських курортах хороше тим, що багатьох розваг більше немає ніде. Виключно в Єгипті можна поєднувати пляж з історичною подорожжю до пірамід, з відвідинами святої гори Синай і з купанням в синьому морі поряд з кольоровими рибками.
Червоне море рясніє кораловими рифами. У багатьох місцях, зовсім поряд з берегом достатньо з маскою і трубкою заглянути під воду – і вам відчиняться маленькі двері в дивовижний підводний світ. А для сміливих туристів всюди влаштовуються екскурсії на коралові рифи у відкритому морі.
Для тих, хто боїться лізти у воду з маскою або аквалангом, єгиптяни придумали хорошу альтернативу: акваскоп. Це спеціальні судна з підводною капсулою, великими ілюмінаторами і скляним дном. Таким чином, побачити коралові рифи можна з хорошої відстані.
Відпочинок в Єгипті також хороша можливість навчитися стояти на віндсерфі. Спробуйте, якщо не страшно. І, можливо, наступного разу ви вже поїдете до Єгипту не відпочивати, а ловити вітер.
А для туристів, яким до душі пустеля, влаштовуються сафарі на джипах. Зустріч з бедуїнами може виявитися вельми пізнавальною: де ще можна побачити, як добувається вода в пісках і чим харчуються люди в пустелі. Їжу можна не тільки побачити, але і спробувати: зазвичай у вартість туру входить чаювання з хлібом, приготованому по- бедуїнськи в піску.
У пустелях також можна зробити поїздку в оазиси – острівці екзотичного життя посеред мертвої пустелі. Найбільш запам'ятовується Біла пустеля в Новій долині, знаменита химерними фігурами вивітрених каменів.
Не можна забувати і про головну історичну визначну пам'ятку Єгипту. Зі всіх курортів Червоного моря влаштовуються екскурсії до Луксору і Каїра. Поїздки тривають день і навіть більше. Зате за помірну платню туристам покажуть гробниці фараонів і піраміди, а заразом коротко нагадають історію Давнього Єгипту. Якщо однієї поїздки до храму в Карнаке або пірамідах Гізи показалося мало, то можна відправитися в круїз по Нилу.
Цікаво, що крім стародавніх богів і сучасного мусульманства, в Єгипті є місце, дуже важливе для всіх християн. На Синайскому березі Червоного моря можна з'їздити на священну гору Синай, де на висоті 2285 м Мойсей одержав від Бога скрижалі з десятьма заповідями. Повторити шлях Мойсея тепер може кожен турист, проте тільки підйом на вершину гори займає три години.
І, звичайно, куди без анімації? Групи аніматорів є майже в кожному готелі в Єгипті. Аніматори розважають туристів з ранку до вечора – деколи, вельми нав'язливо. Цілий день вас норовлять затягнути на аквааеробіку, на пляжний волейбол або на уроки танцю живота. Вечорами – масова дискотека з жартами. Нерідко туристи і аніматори стають досить дружною компанією і весело проводять час разом.
Проте аніматорів-єгиптян майже не буває. Крім того, в готелях іноді зустрічаються пристойні магазинчики, звідки на батьківщину можна привезти частинку Єгипту: папірус, кам'яного скарабея або статуетку із зображенням єгипетського бога.

Time2travel 

Вибирайте і подорожуйте разом з нами

бронювання готелів пошук туру

Замовити путівку онлайн

Наш телефон (032) 247-90-85; (098) 128-02-91Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81