Київ (044) 238-25-81 (099) 360-35-10 Побачити нас
Львів (032) 247-90-85 (098) 128-02-91 Гарантії та відгуки
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81

Гарячі путівки в Швейцарію. Путівки Швейцарія.

 

Не зручно телефонувати? Гарячі путівки в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!

 

Автобусні тури в Швейцарію через декілька країн - на цій сторінці

Купуйте тури у справжніх ТРЕВЕЛ експертів!

Про мене ❶ ➠детальніше

Тури на найближчі дати:

Поспішайте залишити заявку:

     .

Курорти Швейцарії Готелі Швейцарії

Переглянути всі

курорти швейцарії готелі швейцарії
Бі Тревел турфірма Львів
Бі Тревел турагентство Львів
Бі Тревел тури зі Львова

 Швейцарія - країна елітного відпочинку

Курорти Швейцарії вважаються одними з найпрестижніших. Це країна гір, чарівних замків, кращих трас Альп. На цих курортах відпочивають мільйонери усього світу. Тут можна проїхатися по серпантину, по якому їздили герої безсмертної «Бондіани», відпочити разом зі знаменитостями всього світу.
Вартість путівки в Швейцарію, враховуючи ці факти, залишиться досить на високому рівні, але ж красиво жити не заборониш. Організувати тур до Швейцарії вам допоможе туристична компанія Бі Тревел. Ми пропонуємо організувати ваше літо 2019. Ціни на путівки ви завжди можете дізнатися у нашого менеджера.
В основному відпочинок у цій країні представлений гірськолижними, лікувально-оздоровчими курортами, а також відпочинком на озерах. Швейцарія дуже красива і багата пам'ятками країна.
Для того щоб зрозуміти дух країни обов'язково потрібно побачити старе місто Цюріха, туристам, як правило, подобається собор святого Петра з найбільшим циферблатом в Європі. На березі озера в Цюріху розташувався парк Цюріххорн, тут є пляжні зони, місця для пікніка, кафе.
Не залишить байдужим і старе місто Люцерна, тут розташований найдавніший дерев'яний міст Каплиці в Європі. Також місто буквально обсипане безліччю фонтанів і церківок.
Поїздка до Швейцарії була б неповною без екскурсії по старому місту Берна, яке вважається частиною всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. В основному туристи дивляться у Берні середньовічний готичний собор, середньовічну вежу з годинником «Дзвін часу», каплицю Діви Марії та інші пам'ятки.
Ще одним історичним центром Швейцарії є старе місто Женеви. Тут розташований собор святого Петра, який будувався близько 150 років. Але це ще не все, головною визначною пам'яткою собору є стілець Кальвіна.
Ціни на відпочинок в Швейцарії залежать від того, який тур ви виберете екскурсійний або ж, наприклад, гірськолижний, а також від сезону. Багато туристів воліють відпочивати по системі все включено. Визнаний у всьому світі швейцарський комфорт задовольнить найвибагливішого відпочивальника.
Туристична компанія Бі Тревел допоможе своїм клієнтам в короткі терміни знайти тур до Швейцарії. Ця країна традиційно асоціюється з респектабельністю, бездоганною якістю послуг, надійністю. Ті, хто вже побував тут, залишають тільки позитивні відгуки і обіцяють повернутися.
 
Не встигаємо викладати всі ціни на сайт !!!
Турів набагато більше.
Телефонуйте
098-128-02-91
099-360-35-10
м. Львів
032-247-90-85
м. Київ
044-238-25-81